Novinky

Sladká snídaně bez cukru a plná bílkovin? To není utopie, ale novinky z dílny české značky proteinové diety KetoDiet. Ta přichází s novými bagetami s minimem sacharidů, jež si můžete vychutnat naslano i nasladko. Nebo je namazat ke snídani oblíbeným lískooříškovým krémem KetoDiet, který si nově můžete koupit ve velkém balení 250 g. Ráno pak už stačí jen uvařit oblíbený čaj či kávu a podzimní pohoda může začít.

Bezmocná Andrea Bezděková: Provádím takový nedobrovolný sociální experiment! PDF Tisk Email
Neděle, 07 Duben 2019 16:46

alt

Proběhl poslední casting soutěže Muž roku. Kdy se dozvíte, kdo bude bojovat o titul mužské krásy? Herečka Dagmar Patrasová byla první dubnovou sobotu milým hostem posledního castingu soutěže mužské krásy Muž roku 2019. Okukovala mladé muže, velice aktivně se zapojovala do výběrového dění a kluky bombardovala všetečnými dotazy.

 

alt

„To se musí, protože kdo se nezeptá, nic se o nich nedoví. Jedině tak poznáte, jestli ten chlap je vhodný kandidát pro finále. Zatím nemám vyloženě tip, ale zúčastním se společného soustředění finalistů v Tunisku a tam se rozhodnu, kdo bude můj favorit v soutěži,“ odhalila Dáda Patrasová svoji strategii při výběru finalistů Muže roku.

alt

Herečka také zkoumala u adeptů na krasavce roku jazykovou vybavenost. „Mám italského přítele, proto vím, jak je důležité si porozumět. Já jsem z italštiny už něco pochytila, nemluvím sice jako rodilý mluvčí, ale domluvím se. Můj přítel je na výuku nejlepší. A přestože v Itálii je slunce a moře dost, do Tuniska se těším,“ řekla Dáda a se smíchem dodala: „Ti kluci vyrůstali na mé Žížale Jůlii, tak věřím, že v tuniském letovisku najdeme společnou řeč.“

alt

Mezi porotce tradičně zasedla také Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která sice už svého božského má doma, ale na mladé kluky se ráda podívala. Nakonec povyprávěla, že má nyní úplně jiné starosti. „Někdo mi ukradl Instagram. Svět tím nekončí, ale je to nepříjemné. Pro mne sociální síť není jen zábava, ale hlavně práce. Mám spoustu závazků vůči svému Instagramu a když člověk tři roky něco buduje a pak o všechny fotky ze dne na den přijde bez svého vlastního přičinění, je docela těžké se s tím vypořádat. Ta bezmoc, když pozorujete svůj profil a nemáte ho pod kontrolou, je frustrující. Pořád se vedou diskuze, co bude, až padne Instagram a já teď bohužel provádím takový nedobrovolný sociální experiment,“ popsala svoji momentální situaci Andrea.

alt

Okouknout finalisty přišel zpěvák Radim Flender, který vyda své první CD Stanice Svět. „Musím říct, že mají dobré figury, začnu více chodit do posilovny, aby to bylo vidět, že jsem také vyrýsovaný“ laškoval Radim na castingu. V porotě zasedl i italský producent Gabriel Grilotti či Michal Doležal, ředitel modelingové agentury.

alt

Prezident soutěže Muž roku David Novotný může být s průběhem všech tří castingových kol spokojený. „Je vidět, že je o soutěž zájem. Už se nehlásí jen fitness trenéři a kulturisté, ale přicházejí studenti, barmani, strojaři, učitelé. Těší mě, že se soutěž dostala do podvědomí lidí. Ani se tomu moc nedivím, protože letos už pořádám jubilejní 20. ročník Muže roku. Vítězové jezdí na významné světové soutěže a umisťují se na předních místech. Vždyť například úřadující Muž roku Jirka Kmoníček byl na soutěži Mister International 4. na světě a 1. v Evropě,“ připomněl David Novotný krásný úspěch vítěze minulého ročníku.

alt

alt

Finálovou dvanáctku Muže roku 2019, která vzešla s castingů, představí David Novotný na tiskové konferenci 29. dubna 2019. Finalisté pak 15. května odjedou na týdenní soustředění do Tuniska s Fantasy Travel a 23. srpna se při finále v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě dozvíte, kdo získal titul Muž roku 2019.

alt

Foto: Muž roku

Aktualizováno Pondělí, 08 Duben 2019 16:52
 

Reklama

Banner