Novinky

Začnu cvičit, zhubnu, budu žít zdravě… V lednu jsou tělocvičny plné lidí, kteří si na nový rok dali podobná předsevzetí. Už v únoru však bývá vidět, že zdaleka ne všem odhodlání vydrželo. Chcete-li se opravdu rozhýbat, inspirujte se našimi tipy připravenými ve spolupráci se zkušenou trenérkou Irčou Krejčí, jejíž láska ke sportu je doslova nakažlivá.

Soutěž Muž roku vybírá finálovou dvanáctku. Jak casting prožívá porotkyně Zuzana Bubílková? PDF Tisk Email
Pondělí, 03 Únor 2020 18:16

alt

Prvním castingem letošního, 21. ročníku soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2020, začal půlroční maraton aktivit, který vyvrcholí  21. srpna národním finále v Městském divadle Náchod. Prezident soutěže David Novotný pozval do castingové poroty, mimo jiných, modelku a Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou, moderátorku Lenku Špillarovou, úřadujícího Muže roku Vojtěcha Urbana a moderátorku Zuzanu Bubílkovou.

 

Zuzana Bubílková se zúčastnila soustředění a finále Muže roku už v loňském roce. Byla proto nyní zvědavá, jak probíhá vybírání vhodných kandidátů na titul. A jak je jejím zvykem, byla hodně aktivní. „Baví mne přítomné pány trochu provokovat a vidím, jak reagují. Někteří jsou v rozpacích, někdo to ustojí a nenechá se vyvést z míry. Překvapilo mne, jaké mají kluci představy o šoubyznysu. Já jsem začínala jako žurnalistka a v životě mě nenapadlo, že v šoubyznysu budu. A musím říci, že kluci nevědí, co je čeká. Sama vím, jaké to je, když vás lidé poznávají na ulici,“ usmívala se dobře naladěná Zuzana Bubílková, která na casting dorazila přímo z nádraží, protože se spisovatelkou Marií Formáčkovou vystupovala až v Ostravě.

alt

Modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková provází soutěž Muž roku od roku 2016, kdy sama v soutěži krásyvyhrála. Mužského castingu se zúčastnila již několikrát a může srovnávat. „Přijde mi, že každý ročník je jiný. Určitě přichází víc kluků, kteří nemají s podobným kláním žádné zkušenosti a zkouší štěstí. Ale když potom uspějí, je fajn se s nimi potkávat při práci v modelingu.“

Muž roku 2019 Vojtěch Urban vzpomínal, jak sám procházel sítem soutěžního castingu. Na místě porotce se cítil daleko lépe, než před rokem na místě budoucího finalisty. „Je zajímavé, s jakými představami kluci přicházejí. Přestože vím, jak člověk musí na sobě pracovat a co všechno obnášíuspět v soutěži, iluze klukům brát nebudu. Ať poznají sami, jaké to je. Ať uspějí nebo ne, zkušenost je to k nezaplacení,“ uvedl Vojta Urban, který se momentálně připravuje na světovou soutěž. Co nevidět odletí do jihovýchodní Asie, kde bude hájit české barvy v soutěži Mister International.

Prezident soutěže David Novotný je ve svém živlu a přiznal, že už mu kolotoč kolem soutěže chyběl. „Po dvacet let jsem zvyklý, že rok začínám castingy na Muže roku a ani po dvacáté prvé jsem neudělal výjimku. Jsme zvědaví na nové tváře. Vybranou dvanáctku čeká pestrý půlrok a vítěze pak účast na světových soutěžích. Každý rok čeští krasavci ve velké konkurenci světových borců bodují a úspěšně reprezentují Muže roku a Českou republiku.“

alt

Zájemci o účast v soutěži Muž roku mají možnost přijít na sobotní výběrová kola 22. února a 21. března od 10 do 14 hodin. Casting bude probíhat v prostorách agentury CAST ME, Janáčkovo nábř. 3, Praha. Přihlášky najdou mladí muži na webových stránkách soutěže www.muzroku.cz.

Zdroj a foto: Muž roku/Herminapress

Aktualizováno Středa, 05 Únor 2020 08:38
 

Reklama

Banner