Novinky


Alergie, únavový syndrom, vysoký tlak, cholesterol, cukrovka, migréna, bolesti kloubů, neplodnost… tato onemocnění bývají souhrnně označována výstižným pojmem: civilizační. Zdravotní potíže související s hektickou dobou, ve které je těžké nepodlehnout stresu a spěchu, přivádějí do ordinací a lékáren stále více lidí.

Zpěvák Josef Vágner oslavil narozeniny na vlnách Vltavy PDF Tisk Email
Pátek, 02 Srpen 2019 11:15
Pepu jeho manželka velmi překvapila.

Nejmladší syn hudebníka Karla Vágnera (77) zpěvák  Josef Vágner (29) oslavil narozeniny. Slavil opět v kruhu rodinném, s Marlene, kterou si vzal za manželku loni v červnu na řeckém ostrově Kréta a jejich prvním potomkem, dcerou Amélií.

Poslední narozeniny s dvojkou na začátku oslavil český zpěvák Josef Vágner. Kdo by si myslel, že to byl bujarý večírek  plný alkoholu trvající do pozdních hodin, mýlí se. Pepa své devětadvacetiny pojmul velmi střídmě a strávil svůj den v kruhu své rodiny na oblíbeném místě. 

Pepa dostal výtečný vodácký dort a pralinky od Maître Chocolatier Martina Pokorného Cukrárny Hostivař. Martin Pokorný je skutečnou celebritou v cukrářském světě – své zkušenosti v praxi zúročuje již od konce osmdesátých let. Sám sebe považuje za cukráře, jeho zákazníci mu říkají mistře.

Pepa se svými kolegy z muzikálu Muž se železnou maskou.

Bylo to zároveň úplně poprvé, co vyvezl svou desetiměsíční dceru na vlnách Vltavy v loďce a užíval si slunný sváteční  den po boku své ženy Marlene.  Dobrovolně se smíchem  přiznává, že tak trochu „zfotrovatěl“, ale prý je mi v té roli dobře a baví ho to :-).

Zpěvák v poslední době pracuje na dokonalém trávníku.

Mám rád vodu, vítr a lodě, proto překvapení v podobě několikahodinové  projížďky po Slapské přehradě, kterou si pro něho manželka připravila, byla trefa do černého. Slapy jsou pro mě srdcová záležitost, jezdím sem moc rád a mám tu mnoho vzpomínek.

Na Slapech Pepa slavil i minulé narozeniny, kdy byla Marlene v očekávání prvního potmka.

Jelikož už je to opravdu naposledy, co mám v čísle svého věku dvojku, rozhodl jsem se příští  rok ten vstup do třicítky pojmout ve velkém styl, bude to jízda, podrobnosti  ladíme.

Zpěvák se oženil vloni 1.června.

Pepa, syn hudebníka Karla Vágnera, se bude v létě připravovat na novou divadelní sezónu, kdy se opět objeví v muzikálech Mýdlový princ nebo Muž se železnou maskou.

Aktualizováno Sobota, 03 Srpen 2019 11:59
 

Reklama

Banner