Novinky

Modelace postavy, zeštíhlení, zpevnění zadečku a stehen, to je téma, které se většinou stává hlavním předmětem rozhovorů žen a dnes i mužů v každém věku. V současné uspěchané době máme jen krátký čas na vytvoření si úsudku o druhé osobě, proto se stal vzhled významným prvkem neverbální komunikace. Štíhlá postava je nejen trendem doby, ale i odborníci se shodují, že přebytečná kila příliš zatěžují organismus, a je-li nadváha opravdu velká, jsou vážným zdravotním rizikem.

Tip na velikonoční výlet: První Velikonoční jarmark v pivovaru Velké Popovice PDF Tisk Email
Pátek, 12 Duben 2019 15:57

alt

Dlouhý velikonoční víkend láká k výletům. Co takhle spojit zábavu, poznání a tradice? V areálu legendárního pivovaru Velké Popovice se v sobotu 20. dubna od 11 do 16 hodin poprvé uskuteční Velikonoční jarmark – svěží jarní veselice s živou hudbou, tvořivými dílničkami pro děti, ukázkami řemesel a velkopopovickým Kozlem přímo od zdroje!

 

Celý den se ponese v duchu zvyklostí spojených s Velikonocemi, připraveno je také několik doprovodných aktivit. V pivovarském parku si můžete prohlédnout zvony, které budou následně umístěny v kostele Panny Marie Sněžné. Poprvé se rozezní 18. května v rámci Mše za všechny občany Velkých Popovic. Každou půl hodinu průvodci pozvou zájemce na oblíbenou prohlídku pivovaru s mimořádně rozšířenou degustací piv přímo ve sklepích. Během prohlídky se dozvíte mnoho zajímavého z minulosti i současnosti pivovaru, zjistíte, jak a z čeho se vaří poctivé velkopopovické pivo a sami si jej vyzkoušíte načepovat, uvidíte stáčírnu lahví a sudů, expozici pivních obalů a na závěr pozdravíte živého maskota pivovaru kozla Oldu.

Chcete-li si dopřát ještě intenzivnější výletní zážitek, vydejte se na Velikonoční jarmark do pivovaru Velké Popovice motoráčkem Kozel expres. Motorový vůz řady 810 v retro nátěru 80. let vyjíždí z pražského Hlavního nádraží každou sobotu od dubna až do konce září v 10:20 a na zpáteční cestu z Velkých Popovic do Prahy se vydává v 14:40. Doporučujeme zakoupit jízdenky předem – online na  https://goout.net/cs/gastro/kozel-expres/ukibe/) nebo v pokladnách Českých drah. Doprodej pak probíhá přímo ve vlaku.

www.kozel.cz

Aktualizováno Sobota, 13 Duben 2019 16:57
 

Reklama

Banner