Novinky

Domácí bazén si většina z nás pořizuje, aby se v něm v parném létě mohla osvěžit, zrelaxovat, případně uplavat pár temp. Přitom vlastní bazén nabízí i možnost aktivního odpočinku a terapeutické účinky rekreačního plavání, ovšem víte-li, jak na ně.

Zuzana Bubílková zažila romantické chvilky. S mladým mužem po boku se jim nebránila PDF Tisk Email
Středa, 13 Červenec 2022 10:06

alt

Nejenže město Třešť inspirovalo moderátorku Zuzanu Bubílkovou k jejímu satirickému „virálu“ k  večerní róbě Radky Třeštíkové na karlovarském festivalu, ale také v Zámeckém hotelu Třešť zažila velkou romantiku a slastné chvilky po boku mladého muže.

Piknik v trávě s kulisou třešťského zámku a procházka po červeném koberci, kde si po boku 3. Muže roku 2021 Dominika Chabra, kde si připadala jako zamilovaná nevěsta. Vše korunovala úžasná projížďka po hladině jezírka v zámeckém parku, byť ve staré kánoi,ale romantika to byla!

„Připadala jsem si jako Helena Vondráčková v pohádce Šíleně smutná princezna, když s Vaškem Neckářem pluli po rybníce. Jen místo Vaška jsem tu měla Dominika.  Chvíli to sice vypadalo, že se převrhneme a budou exkluzivní fotky navíc, ale pak jsme to dali. Připadalo mi vtipné, jaké jsme měli jištění. Byli jsme přivázaní na prádelní šňůře, a kdyby náhodnou selhala naše práce s pádly, přitáhli by si nás zpátky ke břehu,“smála se Zuzana Bubílková a dodala: „Je fajn, že jsou v jezírku nasazené ryby, když bychom si je nachytali, v zámecké kuchyni nám je připraví.“

alt

Do Třeště nejela Zuzana Bubílková jen tak pro nic za nic. Pro hosty Zámeckého hotelu Třešť si nachystala talk show „Vážně nevážně o životě“, užila si příjemné chvíle ve wellness, nechala se hýčkat při rituálu z mořské kosmetiky Thalgo, denně si proběhla krásný zámecký park, navštívila nedalekou Telč, Slavonice a Jihlavu.

V Jihlavě měla jeden speciální úkol. Byla se podívat v prostorech Nadačního fondu Šťastná hvězda na nové výrobky chráněné dílny Aleny Skovajsové. „Dělám náhrdelníky a náramky z korálků a vzácných kamenů a před pár měsíci jsem tu měla workshop. Učila jsem klienty chráněné dílny vyrábět náramky. Docela jim to šlo.“

alt

Zuzana Bubílková se taky trošku bála. Na zámku Brtnice provozuje Alena Skovajsová v prostoru zámeckého sklepení únikovou hru. „Kdyby mi někdo řekl, že v sedmdesáti budu hrát únikovku, tak si poklepu na čelo. Nevěděla jsem, jak únikové hry fungují. Docela mě to i zaujalo a některé úkoly jsem pomohla dokonce i vyřešit,“smála se Zuzka Bubílková.

Ředitelka Zámeckého hotelu Pavla Pěkná byla návštěvou Zuzanou Bubílkové potěšena. „Jsem ráda, že si paní Bubílková pro dny své dovolenévybrala právě náš zámek. Hotel provozujeme od května, je úplně nově zrekonstruovaný. Nabízíme ubytování se vším komfortem jednotlivcům i rodinám, mohou se tady konat svatby, konference. Vše zařídíme. K tomu přidáme výbornou kuchyň, wellness a kosmetické rituály, krásný zámecký park a atraktivní okolí. Hosté se rozhodně u nás rozhodně nenudí.“

Nenudila se ani Zuzana Bubílková. Nabrala sílu na svoji dlouho cestu za synem do Ameriky, kterého viděla naposledy před covidem a těší se na setkání s vnukem, kterého ještě vůbec neviděla a potvrdila, že se rozhodně do Zámeckého hotelu Třešť ráda vrátí.

Zdroj: David Novotný

Aktualizováno Pondělí, 18 Červenec 2022 21:24
 

Reklama

Banner