Novinky

První Bomton studio bylo otevřeno v únoru 1995, na začátku příštího roku tedy oslaví již 17. let svého působení. Dnes mají Bomton studia celkem 4 kadeřnictví, 3 kosmetická centra, 1 kavárnu 1 spa & wellness (spojené též s fitcentrem). Bomton tedy nejsou jen vlasová studia nabízející veškeré kadeřnické služby, ale také místa, kde Vám poskytneme vše pro odpočinek těla i duše – od manikúry a pedikúry, kosmetických ošetření, vizážistiky, masáží a tělových koupelí, zábalů a peelingů, hubnoucích a další zkrášlujících procedur, samoopalovacích nástřiků a solária až po fitness centrum.
TOP hotelový zážitek aneb Dotkněte se hvězd PDF Tisk Email
Sobota, 01 Červenec 2017 17:40

Léto je obdobím, které je pro mnohé z nás tím nejlepším obdobím v roce. Taky si říkáte: “Všude dobře, doma nejlépe?” Přesto můžete vyrazit na víkend i týdenní dovolenou na místo, kde se budete cítit jako “home.” V Tatrách nejenže zrelaxujete, ale přes léto tu zažijete mnoho nezapomenutelných chvil.

 

Kdyby mohly zdi secesního klenotu na břehu Štrbského plesa vyprávět, byla by to strhující sága.

  • romantický vzhled hotelu
  • unikátní služby
  • gastronomické zážitky
  • dokonalý relax
  • a co teprve okolí hotelu, které nabízí bezbřehé možnosti turistiky a aktivity (golfové hřiště, pozorování medvěda hnědého, panoramatické lety, rafting, horské koloběžky, aj.)

POBYT V GRAND HOTELU KEMPINSKI HIGH TATRAS NEMÁ CHYBU

Nejromantičtější večeři můžete zažít v soukromí panoramatické věžičky Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Věžička má 360° výhled na tatranskou přírodu. Pohled na štíty Vysokých Tater a hladinu Štrbského plesa si můžete užít při západu slunce. Takovou večeři si při příležitosti návštěvy Vysokých Tater dopřáli i japonský princ a japonská princezna. Vybrat si můžete ze tří různých menu a ochutnat můžete speciality připravené šéfkuchařem Tomášem Tejbusem, jako například Terinku z kachních foie gras s lanýžovým chlebem nebo krůtí stehno připravené metodou sous-vide. Dotknout se hvězd můžete i díky soukromé vířivce, která se nachází ve věžičce patřící k nejromantičtějšímu apartmánu, a to Novomanželskému. Jeho soukromí si po svatbě v hotelu vychutnal i nejúspěšnější slovenský cyklista Peter Sagan s manželkou.

Grand Hotel Kempinski High Tatras je oázou luxusu na břehu Štrbského plesa

 

A ještě něco navíc...

Relaxace v tulivacích na terase

Pohodlně se usaďte do sedacích vaků, čtěte si knihu, povídejte si s kamarády nebo jen tak odpočívejte při pohledu na klidnou hladinu Štrbského plesa a na majestátní tatranské štíty.

Nabíječky elektromobilů

Vynikající zpráva pro všechny, kteří chrání životní prostředí. V hotelu mají k dispozici dvě nabíječky na elektromobily - Jednu univerzální pro vozidla s konektorem Type 2 a druhou speciální pro elektromobily značky Tesla ..

Tip od Lady in Red Alexandry Džuganovej - Piknik při Štrbském plese

Vychutnejte si romantické odpoledne nebo večer ve společnosti milované osoby s výhledem na Štrbské pleso. V piknikovém koši najdete samé dobroty z naší restaurace. Záleží jen na Vás, zda svoji polovičku překvapíte i květy, které si můžete u nás objednat.

Tip ZION SPA LUXURY na letní SPA ošetření - Milion květin

Obklopte se milionem květů díky 75-minutové masáži. Součástí procedury je aplikace tělového másla a omlazující ošetření prostřednictvím tělového zábalu, na jehož konci vás čeká uvolňující masáž hlavy a nohou. Nebude chybět ani příjemná tečka na závěr v podobě Pure collagen face spray, díky čemuž budete opět zářit. Cena 135 EUR

(Zdroj foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras)

Aktualizováno Neděle, 02 Červenec 2017 19:21
 

Reklama

Banner