Novinky

Kryolipolýza – revoluční neinvazivní metoda redukce tuku – zbaví tělo nežádoucích tukových polštářků spolehlivě a bezpečně. Jde o nejefektivnější neinvazivní způsob formování postavy zejména v problematických partiích. Vysněná postava je tak opravdu na dosah ruky!

Domov & Hobby
LG vsází na inovace, a tak jsou jejich chladničky vždy o krok vpřed PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Leden 2021 20:30

alt

Během veletrhu CES, který se příští měsíc poprvé odehraje ve virtuální podobě, představí LG Electronics (LG) nové InstaView® Door-in-Door® chladničky, které se mohou pochlubit vylepšenými funkcemi a designovými inovacemi pro vyšší pohodlí uživatelů. Elegantní chladnička je vybavena větším skleněným panelem pro systém InstaView Door-in-Door, zatímco součástí vestavěného dávkovače vody je technologie UVnano™ pro vyšší úroveň hygieny a technologie rozpoznávání hlasu InstaView posouvá bezdotykové ovládání v kuchyni na zcela novou úroveň.

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2021 11:52
Celý článek...
 
Barvou roku 2021 je HNĚDÝ TOPAZ PDF Tisk Email
Čtvrtek, 07 Leden 2021 22:45

alt

Lidé nyní nejvíce potřebují cítit pevnou půdu pod nohama a uklidnit se pomocí jednoduchých věcí, které přináší stabilitu. To jsou závěry rozsáhlého výzkumu globálních trendů, který již po sedmnácté probíhal v Mezinárodním estetickém centru značky Dulux, kde se sešli nezávislí světoví designéři, architekti a návrháři, aby zvolili Barvu roku 2021.

 

Aktualizováno Pátek, 08 Leden 2021 23:12
Celý článek...
 
Nový fenomén roku 2021: Home-office začíná Čechům vadit PDF Tisk Email
Úterý, 05 Leden 2021 15:45

alt

Česko vstoupilo do nového roku pátým stupněm systému PES, který trvá od 27. prosince. Kromě zpřísnění zákazu vycházení a opětovného uzavření většiny obchodů to pro tisíce zaměstnanců znamená další nekončící dlouhé týdny strávené prací z domova. Ačkoliv se ještě před zhruba rokem home office považoval výhradně za pozitivní benefit, nyní jsou někteří lidé z práce z domova vyčerpaní a ocenili by návrat do klidných a profesionálně vybavených kanceláří.

Celý článek...
 
Moderní obývací stěny s nadčasovým designem PDF Tisk Email
Neděle, 27 Prosinec 2020 16:24

alt

Vánoce a Silvestr s sebou přináší nejen sváteční náladu, ale také setkávání s blízkými a rodinou. Společenským centrem domu či bytu je bezesporu obývací pokoj. Je to prostor určený pro odpočinek, ale také pro vítání návštěv a chvíle strávené s rodinou. Plní proto také funkci reprezentativní. Při realizaci obývacího pokoje byste tedy měli myslet zejména na pocit útulnosti a praktičnost zvoleného nábytku.

 

Aktualizováno Středa, 30 Prosinec 2020 10:10
Celý článek...
 
Ideální partner pro zdravou výživu a životní styl PDF Tisk Email
Pátek, 25 Prosinec 2020 23:03

 TEFAL Infinymix BL91HD31

Zdravě žije každý, kdo k pořádné dávce pohybu přidá hlavně zdravou stravu s velkým obsahem vitamínů. Jak snadno to zní, ale – všichni to známe…spěcháme ráno do práce a na první a nejdůležitější jídlo každého dne nezbývá čas. Máme skvělý tip, jak si pojistit dvě věci najednou: zdravou snídani z doporučené denní dávky ovoce a zeleniny si rychle a hladce připravíme s ideálním partnerem pro zdravou výživu, vysokorychlostním mixérem TEFAL InfinyMix+.

Aktualizováno Úterý, 29 Prosinec 2020 16:32
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 59

Reklama

Banner