Novinky

Masáže Sabai - udělejte ještě dnes, něco pro pohodu své duše a těla. SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Domov & Hobby
Podzimní grilování třeba na terase PDF Tisk Email
Pátek, 17 Září 2021 12:28

alt

Podzim se dá prožít nejen pod hřejivou dekou s kakaem a knížkou v ruce, ale i na terase, která si ještě pamatuje letní paprsky. Stačí si vzít do ruky horký nápoj a léto máte stále ještě chvíli na dosah. Koneckonců grilovat se dá i v zimě o Vánocích. K pohodové atmosféře stačí houpací křeslo, dobrá nálada a gril. Do útulné atmosféry vás dostanou romantické svíčky a pak už stačí se jen dívat na žhavé uhlíky a oddat se příjemné podzimní atmosféře.

Aktualizováno Sobota, 18 Září 2021 06:04
Celý článek...
 
Pes Václava Kopty poslouchá na požádání PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Září 2021 21:37

alt

První zářijovou sobotu jste v Centrálním parku na Lužinách mohli slyšet neobvykle hlasitý štěkot. Proč? Sešli se sem psi zdaleka, konal se totiž pátý ročník Psího dne s Prahou 13. Akce určená pro psy, jejich majitele i všechny psí nadšence letos překvapila nabitým programem i štědrou charitativní tombolou, uspořádanou jako finanční podporu zúčastněných útulků. Pozvání na akci přijali i Bára Fišerová, Heidi Janků, Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou, Vladimír Korbel, David Kraus, Olga Menzelová, Peter Pecha, Matěj Ruppert a Pavel Šporcl.

Aktualizováno Sobota, 11 Září 2021 15:40
Celý článek...
 
Koupelna moderní, a přitom nadčasová? Vsaďte na šedou barvu PDF Tisk Email
Středa, 08 Září 2021 12:25

alt

Vybíráte barvy pro novou koupelnu a rádi byste, aby odpovídala současným trendům, a přitom se příliš brzy neokoukala? Zvolte šedou! Ta zajistí koupelně moderní vzhled, který hned tak nezestárne, a zároveň univerzálnost, díky které ji můžete proměňovat podle nálady.

Aktualizováno Sobota, 11 Září 2021 15:29
Celý článek...
 
Psí den s Prahou 13 přilákal spoustu osobností a jejich psích kamarádů PDF Tisk Email
Pondělí, 06 Září 2021 17:21

alt

První zářijovou sobotu jste v Centrálním parku na Lužinách mohli slyšet neobvykle hlasitý štěkot. Proč? Sešli se sem psi zdaleka, konal se totiž pátý ročník Psího dne s Prahou 13. Akce určená pro psy, jejich majitele i všechny psí nadšence letos překvapila nabitým programem i štědrou charitativní tombolou, uspořádanou jako finanční podporu zúčastněných útulků.

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Září 2021 20:04
Celý článek...
 
Kuřáky k přechodu na elektronické cigarety a zařízení na zahřívaný tabák přivádí zdravotní důvody, absence zápachu i úspora peněz PDF Tisk Email
Sobota, 28 Srpen 2021 10:59
Imperial Brands 3
Čeští kuřáci už si po sexu nebo probuzení tak často nezapálí. A i když klasické cigarety stále vedou, roste procento uživatelů elektronických cigaret – vaporizérů a zařízení na zahřívaný tabák. Kuřáky ke změně vede absence zápachu i menší obsah škodlivých látek. Vyplývá to z unikátního výzkumu Český kuřák 2021 agentury Datank pro společnost Imperial Brands.
Aktualizováno Úterý, 31 Srpen 2021 21:52
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 61

Reklama

Banner