Novinky

V sobotu 2. listopadu začíná již 9. ročník Týdne saunování. Celostátní týden saunování přinese hostům celou řadu mimořádných akcí. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho zážitků a také užitečné informace o zdravém působení pravidelného saunování na organismus. To vše v prvním listopadovém týdnu v Aquapalace Praha. Celá akce je organizována pod patronací Česká asociace saunérů.

Gastronomie & Restaurace
Známe nejlepší české pivovary roku 2020 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 13 Únor 2020 11:41

alt

Naprostá většina soutěží u nás i v zahraničí oceňuje nejlepší piva podle jednotlivých stylů. Národní degustační soutěže České a moravské pivní koruny 2020 a Golden Bohemia 2020 našly nejlepší pivovary v České republice. Obě soutěže proběhly 29. a 30. ledna v Komorním sále Kongresového centra Praha, kde porotci v obou případech měli možnost posuzovat čepovaná piva z téhož sudu.

Aktualizováno Pondělí, 17 Únor 2020 10:14
Celý článek...
 
Speciální menu v Pizza Coloseum pomůže seniorům díky spolupráci s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté PDF Tisk Email
Středa, 05 Únor 2020 06:54

.

alt

 

Po celém Česku se na stolech 15 restaurací Pizza Coloseum znovu objeví speciální sezónní menu. Od 3. února bude možné v Praze, Ostravě, Brně, Teplicích a Českých Budějovicích ochutnat jídla z typicky italské nabídky vytvořené týmem šéfkuchaře Marka Rauvolfa. Tentokrát ale z každého hlavního chodu poputuje celých 50 Kč na podporu Nadace Krása pomoci, která pomáhá českým seniorům.

Celý článek...
 
Olej do české kuchyně neodmyslitelně patří. Podle čeho ale vybírat správný olej? PDF Tisk Email
Středa, 05 Únor 2020 06:51

alt

Představit si českou kuchyni bez oleje je prakticky nemožné. Smažíme s ním, fritujeme, nakládáme, marinujeme, ochucujeme saláty. Oleje jsou součástí studené i teplé kuchyně. Jak na tom ale jsou oleje z hlediska výživy a jsou oleje pro naše tělo prospěšné?

Aktualizováno Středa, 05 Únor 2020 08:42
Celý článek...
 
Café Graff láká na špičkový servis, delikátní kuchyni a prvorepublikovou atmosféru PDF Tisk Email
Sobota, 01 Únor 2020 20:22

alt

Koncem měsíce ledna byla v pražské Palackého ulici slavnostně otevřena restaurace Café Graff. Toto elegantní místo, kde si na své přijdou milovníci té nejlepší evropské kuchyně, prémiové kávy a dokonalých dezertů, v nedávné době zažilo kompletní rekonstrukci. První hodiny provozu byly bezesporu exkluzivním společenským setkáním, proto si jej nenechaly ujít třeba herečka Mahulena Bočanová, Nikol Štíbrová, tenistka Andrea Hlaváčková, zpěvačka Berenika Kohoutová či televizní moderátorka Monika Leová.

Aktualizováno Neděle, 02 Únor 2020 20:37
Celý článek...
 
Vyhrajte luxusní kabelku Furla v pekařstvích PAUL PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Leden 2020 11:47

Jaro bude ve francouzských pekařstvích PAUL skutečně pestré! Všichni, kdo propadli kouzlu originálních makronek i ti, kdo je ochutnají úplně poprvé, budou mít možnost vyhrát jednu z barevných luxusních kabelek značky Furla a další skvělé ceny.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 132

Reklama

Banner