Novinky

Když se řekne „lázně“, také se vám vybaví procedury, koupele v léčivých vodách či bahenní zábaly? Kolonády plné postarších korzujících lidí třímajících v ruce svůj typický porcelánový pohárek? Prvorepublikové filmy, v nichž se to hemží gentlemany a dámami na úrovni? Nebo spíše vaše babička, která se jezdila pravidelně kurýrovat tzv.“na křížek“?

Doporučujeme
Francouzský trh na Kampě se stravenkovou kartou Ticket Restaurant Card PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Červenec 2019 11:30

alt

Nejrozšířenější tuzemskou stravenkovou kartou Ticket Restaurant Card od společnosti Edenred je možné poprvé zaplatit na trhu. Konkrétně od 10. - 14. července 2019 s ní mohou návštěvníci, a především milovníci francouzského jídla, pití, hudby a zábavy, zaplatit za občerstvení v několika stáncích na Francouzském trhu na Kampě. V dalších stáncích trhu pak budou akceptovat papírové stravenky Ticket Restaurant Card.

Aktualizováno Čtvrtek, 11 Červenec 2019 11:48
Celý článek...
 
Sto desáté výročí založení výroby Mozart Kugeln a další novinky z čokoládového světa Manner na českém trhu PDF Tisk Email
Sobota, 15 Červen 2019 20:12

manner2

 

Vídeňská společnost Manner, která zahrnuje rovněž výrobu čokoládovo - marcipánových Mozart Kugeln Victor Schmidt slaví sto desáté výročí od zahájení jejich výroby. U příležitosti tohoto výročí uvádí na trh oblíbené marcipánové Mozart Kugeln v dárkové bonboniéře. Mozartovy koule jsou jednou z klasik rakouských cukrovinek. Victor Schmidt - rakouské Mozart Kugeln z domu Manner, jedny z nejstarších rakouských Mozart Kugeln, byly vždy součástí cukrářské tradice. Oblíbené se staly díky své jedinečné chuti, vysokému obsahu marcipánu a slavnému jmenovci Wolfgangu Amadeu Mozartovi.

Aktualizováno Pondělí, 17 Červen 2019 20:22
Celý článek...
 
Tradiční vídeňská firma Manner spolu s Mlékárnou Valašské Meziříčí uvádí na trh společný výrobek PDF Tisk Email
Čtvrtek, 30 Květen 2019 18:11

Manner jogurty Image foto150x134mm

Tříletá spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí s vídeňskou společností Josef Manner&Comp. s celosvětovou působností byla v těchto dnech završena. Na pulty obchodů nyní společnosti uvádějí a spotřebitelům představují společný produkt Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky.
Aktualizováno Neděle, 02 Červen 2019 08:19
Celý článek...
 
Česká chuťovka – značka, která si na nic nehraje PDF Tisk Email
Sobota, 25 Květen 2019 05:42

alt

Soutěž o značku „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA“ vstupuje letošním 11. ročníkem  do  druhé dekády své existence. Tento  nezávislý  projekt  skupiny  zapálených potravinářských odborníků, který nečerpá finanční prostředky z veřejných zdrojů, tak jednoznačně prokazuje svou životaschopnost a pevné místo mezi českými značkami kvality potravin, což se dá vyjádřit  nejen  rostoucí oblibou tohoto  označení mezi výrobci i spotřebiteli, ale také jednoduchými  údaji  –  od  počátku  soutěže  získalo značku ČESKÁ CHUŤOVKA již   celkem  198 českých firem pro 822 svých výrobků a  DĚTSKOU CHUŤOVKU již  84 českých výrobců  pro  celkem 143 potravin.

Aktualizováno Úterý, 28 Květen 2019 05:59
Celý článek...
 
Objevte malinové pohlazení v limitované letní edici Raffaello Malina PDF Tisk Email
Sobota, 04 Květen 2019 20:22

 

Jak chutná léto? Jako maliny! Milovníci pralinek Raffaello si nyní mohou vychutnat jedinečnou novinku Raffaello Malina – křupavou oplatku zdobenou strouhaným kokosem, s jemným krémem s malinami a celou mandlí uvnitř. Tradičním pralinkám navíc maliny dávají lehký, růžový nádech a vůni, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po konci léta.

Aktualizováno Úterý, 04 Červen 2019 11:51
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 56

Reklama

Banner