Novinky

Therme Laa najdeme v malebném příhraničním městečku Laa an der Thaya, které leží v Dolním Rakousku (Niederösterreich). Lázně v Laa jsou díky své poloze oblíbené nejen u obyvatel Rakouska, ale mají je v lásce i Češi, kteří sem jezdí v hojném počtu. A není se čemu divit, vždyť Therme Laa jsou od českých hranic doslova „na dostřel kamenem“.

Pekařství PAUL připravilo speciální Lunch box do letadla PDF Tisk Email
Středa, 18 Srpen 2021 10:15
alt
Chystáte se na dovolenou, nebo cestujete pracovně? Pokud zrovna neletíte první třídou, nabídka občerstvení v letadle vás určitě nenadchne pestrostí ani cenou. Dali byste si raději křupavou, čerstvě upečenou bagetu s lahodnou šunkou nebo křehký máslový croissant? Zpříjemněte si let i pobyt na letišti speciálním výhodným menu, sestaveným z toho nejlepšího, co francouzské pekařství PAUL nabízí.

Aktuálně můžete vybírat ze tří cenově zvýhodněných variant (Bronz, Silver, Gold) a zvolit menu přesně podle svých potřeb a preferencí. Svůj let si tak opravdu vychutnáte.

alt

Balíčky si jednoduše objednáte alespoň dvě hodiny předem na paul-cz.com/shop/. Poté už jen pohodlně vyzvednete bez čekání po příchodu na terminál nebo bezprostředně před letem. K dispozici jsou vám všechny čtyři pobočky francouzského pekařství PAUL, které najdete na obou terminálech pražského Letiště Václava Havla.

alt

Občerstvení je zabaleno tak, abyste si je mohli vzít bez problémů až na palubu. Sortiment občerstvení do letadla se bude postupně rozšiřovat, podle zájmu a preferencí cestujících.

alt

Kde menu objednat? V e-shopu pekařství PAUL!

Aktualizováno Pátek, 20 Srpen 2021 20:44
 

Reklama

Banner