Novinky

Léčebné lázně Bohdaneč jsou dlouhá léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí. Leží v nádherném prostředí Polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy.

Sladké vyznání ve francouzském stylu PDF Tisk Email
Sobota, 05 Únor 2022 21:05

alt

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, je ideální příležitostí vyjádřit své drahé polovičce, jak vám na ní – nebo na něm – záleží. S luxusními dortíky z francouzského pekařství PAUL to zvládnete i beze slov. Sladké překvapení doručené do práce učiní tento den nezapomenutelným, romantická večeře bude ještě slavnostnější. Je jen na vás, který ze speciálních dezertů pro tuto výjimečnou příležitost zvolíte. Úspěch je zaručen už předem.

alt

Letošní novinkou je elegantní červené srdce s vanilkovým krémem, plné šťavnatých malin. Originální vzhled, který zaujme na první pohled, mu dodává lesklé čokoládové glazé v „zamilované“ červené barvě.

Půvabná dortová srdíčka si oblíbili zákazníci už loni, v nabídce pekařství PAUL tedy nesmí chybět. Lehké piškotové těsto, vanilkový máslový krém, čerstvé jahody nebo sladké maliny a samozřejmě pravý marcipán. Kombinace, kterou okouzlíte každého!

Křehká makronka je francouzskou klasikou. Slavnostní příležitost však vyžaduje něco skutečně speciálního. Malinová makronka s lahodným krémem a čerstvými malinami je tou pravou sladkou tečkou za valentýnskou večeří ve dvou.

alt

Valentýnské speciality budou v prodeji

od 7. do 14. února.

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

Aktualizováno Pondělí, 07 Únor 2022 09:32
 

Reklama

Banner