Novinky

 

 

Stejně jako se neustále vyvíjí trendy v kosmetice nebo v módě, tak se vyvíjí i v oblasti masáží. Nikoho už nepřekvapí thajská nebo čokoládová masáž, lidé už chtějí zkusit zase něco nového. A proto z celého světa přichází novinky v oblasti masáží, které vám uklidní nejen tělo ale i mysl.

 

 

 

Pestré jaro v Pekařství Hello! a Mr.Baker PDF Tisk Email
Pondělí, 14 Březen 2022 07:30


alt

Jarní únava? Nedostatek energie? Chuť na něco dobrého? Žádný problém! V Pekařství Hello! a Mr.Baker na začátek jara připravili širokou nabídku lahodných croissantů. Přijďte je ochutnat!

 


Symbolem jara jsou pro většinu z nás Velikonoce. A nejdůležitějším symbolem Velikonoc jsou nejen v křesťanské tradici vajíčka. Znamenají znovuzrození a nový život. Kromě toho jsou i zdravá a skvěle chutnají. Proto se v pekařství Hello! a Mr.Baker rozhodli oslavit příchod jara novinkou v podobě croissantu s tradiční vajíčkovou pomazánkou. Pomazánka z čerstvých surovin si výborně rozumí s jemnou máslovou chutí listového těsta. Dokonalá kombinace!
Vyzkoušet můžete samozřejmě i další z plněných croissantů. Voňavá šunka, výrazný sýr, křehká zelenina, šťavnatý tuňák nebo vydatná vajíčka, výběr je jen na vaší chuti.

 

alt

TIP PRO VÁS: Nová výhodná nabídka potěší nejen vaše chuťové buňky, ale i peněženky. Kávu a obložený croissant dle denní nabídky si můžete nyní dát za zvýhodněnou cenu kdykoli během dne.
Navštivte některou z 28 poboček Pekařství Hello! a 14 poboček Mr. Baker. Najdete je na vlakových nádražích a zastávkách hromadné dopravy po celé republice. Nejnověji například v Praze na Náměstí Míru.

Aktualizováno Pondělí, 21 Březen 2022 08:24
 

Reklama

Banner