Novinky

Termální lázně ve městě Ptuj jsou jedněmi z nejmladších lázní ve Slovinsku. Nachází se paradoxně v nejstarším slovinském městě. Thermal Park má 4.200 m2 vodních ploch a různé atraktivní vodní atrakce, to vše v léčivé termální vodě. Hosté se mohou ubytovat v luxusním prostředí Grand Hotelu Primus přes apartmány a bungalovy 3 *. Ti, kteří dávají přednost pobytu venku, mohou využít ubytování v moderním Campu 4 *.

Nápoje & Koktejly
Vychutnejte si Fernet Stock Citrus v nové celo-žluté etiketě! PDF Tisk Email
Neděle, 30 Říjen 2022 20:21

alt

 

Tanec, čas strávený s přáteli, zábava, užívání si života teď a tady, pohoda. Taková je nová kampaň, kterou na podzim spouští výrobce oblíbeného bitteru Fernet Stock. V·nové kampani se zaměřuje na své hlavní konzumenty, jejich životní styl a preference. Nalaďte se i vy na stejnou vlnu se svými přáteli a svezte se na žluté vlně zábavy s·Fernet Stock Citrus.
Aktualizováno Pondělí, 31 Říjen 2022 08:12
Celý článek...
 
Adventní rumové kalendáře PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Říjen 2022 20:41

Pivotekaadventsarkja

 

Bavily vás v dětství adventní kalendáře? Tohle je taková jejich vylepšená verze pro dospělé holky a kluky – adventní kalendáře plný fantastických rumů.

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2022 12:31
Celý článek...
 
Ležák Pilsner Urquell slaví 180 let od uvaření první várky PDF Tisk Email
Pátek, 07 Říjen 2022 07:29
alt
Od okamžiku, kdy byla založena první várka ležáku Pilsner Urquell, uplynulo letos 180 let. Plzeňské pivo následně dobylo celý svět a stalo se symbolem a zakladatelem nejrozšířenější pivní kategorie, do které spadá zhruba 70 % světové produkce. Oslavy narozenin legendárního ležáku začnou 7. a 8. října Pilsner Festem v srdci pivovaru v Plzni. Po celý říjen si pak mohou na výročí připít hosté v tisícovce hospod a restaurací čepovaným nefiltrovaným ležákem Pilsner Urquell. Součástí oslav bude také dražba 180 kusů limitované edice tradičních českých hodinek PRIM, jejíž výtěžek podpoří činnost Centra Paraple.
Aktualizováno Pátek, 07 Říjen 2022 07:43
Celý článek...
 
Nejen na sv. Václava si připijte pivem aneb Střípky z historie zlatavého nápoje PDF Tisk Email
Pátek, 23 Září 2022 18:56

alt

To, že je sv. Václav patron českého národa, víme snad všichni. Možná ale někoho překvapí, že drží svou ochrannou ruku také nad pivovarnictvím. Co si z·toho můžeme odvodit? Že i svatí mají rádi pivo. Musíme si ale uvědomit, že pivo dříve bylo úplně jiné. Pojďme si o něm říct pár zajímavostí.

Aktualizováno Neděle, 25 Září 2022 07:58
Celý článek...
 
Patnáctý ročník Vinobraní na Grébovcezve na D(d)vojku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Září 2022 20:23

alt

Vinobraní na Grébovce si za svou čtrnáctiletou existenci získalo pověst jedné z největších událostí podzimní Prahy. Letos se koná 23. a 24. září na již tradičních místech, tj. na náměstí Míru a v Havlíčkových sadech (Grébovce). Návštěvníky čeká jako obvykle bohatý doprovodný program, vystoupení oblíbených hudebních skupin jako Eddie Stoilow nebo Děda Mládek Illegal Band. Chybět nebude ani energická bubenická show a speciální program pro děti. Vinobraní na Grébovce si vybral také skvělý muzikant Petr Rezek pro slavnostní křest svého nejnovějšího alba.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 112

Reklama

Banner