Novinky

21. května 2011 si celá Evropa připomíná Den boje proti obezitě. Nadváhou či obezitou totiž v Evropě trpí více než polovina dospělých. Většina z nich pak na následky těchto civilizačních chorob umírá. Asklepion s těmito alarmujícími čísly aktivně bojuje komplexním programem vyšetření a terapií.

Nápoje & Koktejly
Připravte se na letní dobrodružství s novými míchanými drinky v plechovkách od STOCKU – Mojito, Cuba Libre nebo Gin & Tonic PDF Tisk Email
Neděle, 04 Červen 2023 12:40

Tři nové předmíchané nápoje v plechovkách uvádí na trh Stock, zdroj: Stock Plzeň-Božkov.

Jste ready na léto? A jste ready na drink? Se začínajícím létem přináší společnost STOCK Plzeň-Božkov další tři nové osvěžující „ready-to-drink“ nápoje v plechovkách, které navazují na úspěšné a oblíbené portfolio RTD drinků. A které příchutě to jsou? Božkov Republica Cuba Libre, Božkov Republica Mojito a Dynybyl Gin Original & Tonic. Ať už se chystáte na festival, zahradní grilování, letní párty nebo třeba na výlet do přírody, přibalte si s sebou nové předmíchané drinky v plechovkách a užívejte si léto naplno a bez omezení kdykoliv a kdekoliv.

Aktualizováno Pondělí, 05 Červen 2023 20:43
Celý článek...
 
Festival minipivovarů na Pražském hradě vstupuje do druhé dekády PDF Tisk Email
Pátek, 02 Červen 2023 05:39

alt

V pátek 9. června a v sobotu 10. června proběhne již 11. ročník Festivalu minipivovarů na Pražském hradě, který pořádá Českomoravský svaz minipivovarů. Festival, kterého se bude letos účastnit 51 českých a moravských pivovarů, má za účel představit veřejnosti produkci minipivovarů z celé České republiky a porovnat ji s blízkým zahraničím. V tomto roce se bude jednat o Maďarsko.

Aktualizováno Pátek, 02 Červen 2023 06:19
Celý článek...
 
Léto ve znamení broskví a ginu s tonicem PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Květen 2023 05:39

Pohoda, relax, grilování, dobrodružství a nové zážitky. Co všechno se vám vybaví, když se řekne léto? Právě k těmto radovánkám v posledních letech téměř neodmyslitelně patří i oblíbený míchaný drink – gin & tonic, který vás osvěží i v těch největších parnech. A protože je broskev aktuálně nejoblíbenější příchutí nápojů nejen na TikToku, Dynybyl neváhá a uvádí do prodeje novinku s příchutí sladkých českých meruněk a broskví – Dynybyl Gin Nectar.

Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2023 05:54
Celý článek...
 
Mělník láká na tradiční i nově vzniklá vinařství PDF Tisk Email
Pátek, 26 Květen 2023 18:56

alt

V Čechách jsou pivaři a na Moravě vinaři? To už dávno neplatí, vlastně to neplatilo nikdy. Nejpozději od dob krále Karla IV. se totiž už všeobecně ví, jak zajímavá vína se rodí v srdci mělnické vinařské podoblasti, přímo v Mělníku. Řada zdejších vinařů pokračuje v·rodinné tradici, jiní ji započali teprve před pár lety. Jaká místní vinařství stojí za návštěvu?

Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2023 06:50
Celý článek...
 
Češi mají málo času na vztahy. Kofola zavádí Láskyplný páteček – jeden den volna na lásku PDF Tisk Email
Úterý, 16 Květen 2023 06:32

645e0b1c9b2dfobrazek.png

Češi i Slováci tráví se svými partnery jen dvě a půl hodiny denně1, z toho většinu času zaberou rutinní činnosti či starost o domácnost. Kofola si uvědomuje, že je třeba o lásku pečovat. Proto se rozhodla zavést Láskyplný páteček a inspirovat také ostatní, aby věnovali svým blízkým to nejcennější – svůj čas.

Aktualizováno Úterý, 16 Květen 2023 21:36
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 118

Reklama

Banner