Novinky

Velmi oblíbené vánoční dárky jsou bezesporu poukazy. Poukaz na nákup určitého zboží nebo zážitkový, třeba na let balonem. Mezi nejhodnotnější však rozhodně patří dárkový poukaz na lázeňský pobyt. Obdarovaný tak získá několik dárků v jednom – ubytování, stravování, procedury a nejrůznější doplňkové služby.

Hi-tech
Samsung uvádí na trh přenosný projektor The Freestyle PDF Tisk Email
Středa, 05 Leden 2022 18:05

.alt

Samsung uvádí na trh přenosný projektor The Freestyle pro zábavu na libovolném místě. Jedná se o kompaktní zařízení s průkopnickou technologií nabízí funkce domácího kina i mnoho dalších možností zábavy. Automatické vyrovnávání, zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení zajistí vždy optimální obraz.

Aktualizováno Pátek, 07 Leden 2022 10:28
Celý článek...
 
Quality Innovation Award: V národním kole Mezinárodní ceny inovací zazářily projekty z IT, leteckého průmyslu nebo strojírenství PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Prosinec 2021 08:30

alt

Klání je vyhlašováno ve spolupráci s Evropskou organizací pro kvalitu. Národním vyhlašovatelem je Česká společnost pro jakost. Firmy mají možnost porovnávat svoji inovaci z mezinárodního pohledu, kdy se hodnotí především inovativnost ve smyslu míry novosti a použitelnosti v praxi, její účinnost a orientace na zákazníka. Národním partnerem ocenění je Asociace inovačního podnikání ČR.

Aktualizováno Sobota, 04 Prosinec 2021 21:48
Celý článek...
 
Lenovo propaguje v kampani produktovou řadu Yoga PDF Tisk Email
Pátek, 27 Srpen 2021 19:14
Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů, zdroj: Lenovo

Lenovo přichází s kampaní na inovovanou řadu Yoga, má zdůraznit prémiovost těchto produktů a propagovat ji bude řada známých osobností a influencerů. Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů. Společnost Lenovo představila na konci srpna novou kampaň zaměřenou na produkty řady Lenovo Yoga.

Aktualizováno Úterý, 31 Srpen 2021 21:48
Celý článek...
 
Společnost Lenovo představuje novinky napříč portfoliem herních počítačů, vícepolohových zařízení i All-in-One počítačů PDF Tisk Email
Středa, 18 Srpen 2021 17:52
Lenovo představuje novou generaci notebooků ThinkPad určených pro extrémní pracovní podmínky a náročné uživatele

Společnost Lenovo uvádí na trh nové přírůstky napříč portfoliem notebooků, vícepolohových zařízení, All-in-One počítačů i monitorů. Novinky se týkají herní série Lenovo Legion určené pro pokročilé i začínající hráče, kteří se mohou těšit na vylepšenou klávesnici, delší životnost baterie či inovativní chlazení Coldfront 2.0.

Aktualizováno Pátek, 20 Srpen 2021 20:47
Celý článek...
 
Peter Nagy: Musí být zajímavá na první facku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Květen 2021 23:44

alt

Jeden z produktů, jehož odbyt pandemie jen posílila, je fotokniha. Ta od CEWE minulý rok slavila rekordní prodeje. Letos se již po deváté vybírá ta nejlepší z nich při příležitosti soutěže Česko-slovenská CEWE FOTOKNIHA roku 2021 a vůbec poprvé se bude vyhlašovat přímým přenosem na internetových platformách. Stejně jako letošní sestava poroty i soutěž samotná je česko-slovenská.

Aktualizováno Pátek, 21 Květen 2021 06:21
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 36

Reklama

Banner