Novinky

Změnit své stravovací návyky a to hlavně po Vánocích, které se nezadržitelně blíží, může být obtížné. Tělo je zlenivělé a špatně se dostává zpět do kondice. Zeptali jsme se proto odborníka z řad nejpovolanějších, trenérky českých celebrit a odbornice na zdravý životní styl, Hanky Kynychové, jak hubnout a jaké triky budou platit i na nás, „obyčejné smrtelníky?“

Péče o tělo
Nobilis Tilia otevírá svou první prodejnu v Praze PDF Tisk Email
Pátek, 10 Prosinec 2021 07:22

alt

 

Výrobce nejkvalitnějších aromaterapeutických produktů Nobilis Tilia otevírá v srdci Prahy svou první prodejnu. Osobité místo s příjemnou atmosférou naleznete v pasáži Platýz. Slavnostní otevření proběhlo za účasti spolumajitelů firmy Adély Zrubecké a Petra Zrubeckého, kteří spolu se zaměstnanci přestřihli pásku a pozvali první návštěvníky. Přijďte si otestovat voňavé kosmetické zázraky s léčivou sílou esenciálních olejů. Obchůdek Nobilis Tilia se pyšní adresou na přátelském místě v Nákupní pasáži Platýz, Národní 416/37.

 

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2021 08:42
Celý článek...
 
Vánoční dárky pro milovníky přírody a jemné kosmetiky značky Frosch PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Listopad 2021 20:44

FroschdárkovásadaAloevera2 2

Značka Frosch přináší pod vánoční stromeček dárkové sady, kterými potěšíte nejen své blízké, ale i přírodu. Produkty se zelenou žabičkou na obale jsou přátelské k naší pokožce i životnímu prostředí díky šetrnému a v přírodě odbouratelnému složení, ekologické výrobě i recyklovaným a opětovně recyklovatelným obalům. Vyberte letos vánoční dárky ohleduplně a potěšte své blízké sadou sprchového gelu a tekutého mýdla, setem sprchových gelů s exkluzivní limitovanou edicí gelu

Aktualizováno Sobota, 13 Listopad 2021 15:44
Celý článek...
 
Přírodní kosmetika, která pomáhá v boji proti celulitidě PDF Tisk Email
Neděle, 07 Listopad 2021 12:05
guam

Společnost Deadia Cosmetics přináší do Česka italskou přírodní kosmetiku GUAM, která pomáhá především v boji s celulitidou. Působí prostřednictvím nejrůznějších zábalů, krémů, gelů a dalších účinných produktů na bázi přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky či alternací dvou různých teplot pomáhají odvodňovat tkáně a zpevňovat pokožku.

Aktualizováno Neděle, 07 Listopad 2021 12:10
Celý článek...
 
Hypoalergenní řada Frosch Zero% bez zbytečné chemie a barviv PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Září 2021 21:40

Image FROSCH 0454 EDIT1 2

Udržování čistého a voňavého domova bez chemie a barviv se může jevit jako nelehký úkol. Vyhnout se toxinům je ale snadnější, než by se zdálo.  Díky hypoalergenní řadě Frosch Zero% můžete mít o starost méně. Naše kůže přichází do kontaktu s řadou toxinů, to je v dnešním světě téměř nevyhnutelné. Proč tedy již tak zatěžované pokožce neulevit produkty, které neobsahují parfemaci, zbytečnou chemii, ani barviva?

Aktualizováno Pondělí, 27 Září 2021 07:37
Celý článek...
 
Vše o opalování PDF Tisk Email
Neděle, 06 Červen 2021 09:58

alt

Léto se kvapem blíží, proto byste se měli na slunce pořádně připravit. A to ať budete léto trávit ve městě, u českého rybníka, nebo vyrazíte na exotickou dovolenou.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2021 07:02
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 22

Reklama

Banner