Novinky

Moderátorka Inna Puhajková v sauně! V Aquapalace Praha si střihla tradiční ruské metličkování. Saunové ceremoniály jsou hitem v saunování, který si zamilovaly tisíce Čechů. Existuje jich celá řada – klasické, zážitkové, divadelní, s vonnými esencemi a další. K saunovým lahůdkám patří metličkování, které pomocí probudí tělo, duši i mysl, osvobodí nás od neduhů a nabije novou energií!

Péče o tělo
Deomin: zdravý deodorant bez chemie PDF Tisk Email
Sobota, 24 Září 2022 10:52

DeominNEWS

Také se nechcete zbytečně potit a zároveň nechcete používat přípravky s obsahem hliníkových solí? Máme pro Vás řešení. Naším tipem je deokrém DEOMIN! Omezuje nadměrné pocení a poskytuje dlouhodobou ochranu před tělesným pachem. Obsahuje komplex vysoce ředěných minerálních látek a díky své mimořádně jemné konzistenci a praktickému aplikátoru se velmi snadno nanáší.

Aktualizováno Neděle, 25 Září 2022 07:57
Celý článek...
 
Zlata Adamovská: Na kvalitě nešetřím PDF Tisk Email
Sobota, 04 Červen 2022 07:08
alt

České ženy jsou svou krásou známé. Mnoho z nich udržuje svou mladistvost za pomoci odborníků v kosmetických salonech. Tři známé umělkyně jsme potkali v Silky salonu u Václavského náměstí, kam dorazily na zenové soirée a nechaly se hýčkat japonským hedvábím.

Aktualizováno Sobota, 04 Červen 2022 07:48
Celý článek...
 
Dermacol uspěl na Expo v Dubaji. Chystá se i na ostrov Borneo PDF Tisk Email
Neděle, 03 Duben 2022 07:25

alt

Legendární česká kosmetika Dermacol se letos poprvé představila na světové výstavě Expo 2020 Dubai. Tu zatím navštívilo přes 17 milionů návštěvníků. „S láskou ke kráse měníme svět více než 55 let a jsme hrdí na to, že jsme byli součástí českého pavilonu Czech Spring na Expo 2020 Dubai. A zájem o naši značku tu byl velký. Právě Dubaj slouží kosmetice Dermacol jako brána do celého arabského světa. V něm úspěšně působíme více než 20 let,“ říká majitelka značky Dermacol Věra Komárová.

Aktualizováno Neděle, 03 Duben 2022 09:20
Celý článek...
 
Voňavé jarní novinky od Nobilis Tilia v BIO kvalitě PDF Tisk Email
Sobota, 19 Březen 2022 11:18

alt

 

Jaro už je cítit ve vzduchu a s ním každoročně Nobilis Tilia představuje aromaterapeutické novinky. Česká přírodní aromaterapeutická značka uvádí na trh tři produkty. Dámy ocení Skořicový krém na pokožku s celulitidou, který obnoví ztracenou pružnost a hebkost. Novinkou pro děti je Zklidňující krém na opruzeniny Eda, který ochrání dětské zadečky před podrážděním. Ženy po porodu se mohou těšit na chladivý Zklidňující gel na hráz. Veškeré produkty nesou certifikaci CPK BIO.

Aktualizováno Pondělí, 21 Březen 2022 08:38
Celý článek...
 
Nobilis Tilia otevírá svou první prodejnu v Praze PDF Tisk Email
Pátek, 10 Prosinec 2021 07:22

alt

 

Výrobce nejkvalitnějších aromaterapeutických produktů Nobilis Tilia otevírá v srdci Prahy svou první prodejnu. Osobité místo s příjemnou atmosférou naleznete v pasáži Platýz. Slavnostní otevření proběhlo za účasti spolumajitelů firmy Adély Zrubecké a Petra Zrubeckého, kteří spolu se zaměstnanci přestřihli pásku a pozvali první návštěvníky. Přijďte si otestovat voňavé kosmetické zázraky s léčivou sílou esenciálních olejů. Obchůdek Nobilis Tilia se pyšní adresou na přátelském místě v Nákupní pasáži Platýz, Národní 416/37.

 

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2021 08:42
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 22

Reklama

Banner