Novinky

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd. Vyhledáván je lázeňskými hosty především pro léčebné koupele ve zdejší unikátní jodobromové vodě, tzv.”solance”, která má všestranné léčivé účinky na lidský organismus. Napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, a příznivě též působí na cévní systém. Sanatoria slouží hostům od roku 1994 a svým moderním pojetím se zcela vymykají představě klasických lázní.

Fa Řecký jogurt - vzpomínka na léto se sprchovými gely a mýdly PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Říjen 2014 19:31

Nová svěží receptura pro jemnou pokožku z řady Fa Yoghurt. Po tisíciletí lidé považovali jogurt za jednu z nejzdravějších a velmi osvěžujících přírodních ingrediencí. Jeho vynález se připisuje Bulharům a podle písemných pramenů si na něm lidé pochutnávají již přes 4500 let. Má nejen osvěžující chuť, ale je také vysoce ceněný pro svůj blahodárný vliv na zdraví i krásu.

 

Pečující vlastnosti jogurtu ocení hlavně vaše pokožka, která bude po jeho použití nádherně hladká a hebká. Tyto účinky si můžete nyní užít prostřednictvím novinky značky Fa společnosti Henkel, která představuje nový sprchový gel a mýdla Fa Greek Yoghurt s okouzlující vůní mandlí. Odlehčená a pečující receptura vyrovnává a navrací pokožce původní mikroflóru potřebnou pro zdraví a krásu.

Některá mýdla a sprchové gely mohou narušovat ochrannou vrstvu pokožky, a tím přispívat k jejímu vysušování. Řada mycí tělové kosmetiky Fa Yoghurt naopak nabízí pečující recepturu, jež pomáhá chránit původní přirozenou mikroflóru a brání vysušování pokožky. Zároveň pokožku šetrně čistí a osvěžuje.

Řada Fa Yoghurt je dostupná ve dvou variantách – Fa Yoghurt Aloe Vera a Fa Greek Yoghurt (novinka). Nová receptura sprchových krémů a mýdel je obohacena o jogurtové proteiny, které zachovají přirozenou rovnováhu pokožky a zabrání jejímu vysoušení. Řada mycích přípravků Fa Yoghurt nabízí kompletní hydratační péči o tělo, ať už jde o sprchu, koupel nebo si jen chcete umýt ruce.

Fa Yoghurt Aloe Vera Sprchový krém 250ml

Portfolio řady Fa Yoghurt:

  • Fa Yoghurt sprchový krém - kombinuje jemnou a citlivou péči s příjemnou svěžestí. Je dostupný ve variantách Aloe Vera a Greek Yoghurt. Doporučená cena je 59,90 Kč (250 ml) a 84,90 Kč (400 ml).
  • Fa Yoghurt tuhé mýdlo – dostupné ve variantách  Yoghurt Sensitive, Aloe Vera a Greek Yoghurt, doporučená cena je 17,50 Kč (100 g).
  • Fa Yoghurt tekuté mýdlo – dostupné ve variantách Aloe Vera a Greek Yoghurt, doporučená cena je 59,90 Kč (300 ml).

Řada mycích přípravků s novým svěžím designem Fa Yoghurt a nová kolekce sprchových gelů a mýdel Fa Greek Yoghurt zanechá pokožku svěží a nádherně hebkou a do vaší koupelny přinese závan přirozené svěžesti.

Řada Fa Greek Yoghurt je v obchodech k dostání od září 2014.

Aktualizováno Neděle, 02 Listopad 2014 18:56
 

Reklama

Banner