Novinky

Každá žena si přeje vypadat krásně. Mít moderní účes, přirozený make-up a stylové nehty. Současná hektická doba nás nutí, že veškerý volný čas věnujeme spíše práci a nezbývá nám chvilka pro sebe sama.

Mezinárodní osvětová kampaň SKINCHECKER vyzývá lidi, aby si zkontrolovali svá mateřská znaménka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Duben 2015 17:48

Počet případů melanomu kůže narůstá. Nová studie odhaluje, že 52 % světové populace si nikdy nenechalo prohlédnout mateřská znaménka dermatologem. La Roche-Posay vyzývá lidi, aby si zkontrolovali svá mateřská znaménka pomocí mezinárodní osvětové kampaně SKINCHECKER.

 

Pokud je rakovina kůže diagnostikovaná včas, je 90 % případů melanomů účinně léčitelných. Exkluzivní studie, uskutečněná agenturou Ipsos a značkou La Roche-Posay v 23 zemích napříč všemi kontinenty, zkoumá různé postoje ke slunci a všeobecné povědomí o rizicích spojených se sluneční expozicí. Velká 88% většina dotazovaných si je vědoma rizik vzniku rakoviny kůže při vystavování se slunci bez ochrany.

Avšak pouze 1 ze 2 dotazovaných navštívil dermatologa za účelem screeningu mateřských znamének a 1 ze 4 dotazovaných osob si na těle znaménka nekontrolovala nikdy. Závazek značky toto změnit začal již před několika lety a dnes La Roche-Posay spouští novou virální kampaň zabývající se problematikou prevence rakoviny kůže s novým a moderním přístupem vyzývajícím každého jednotlivce k tomu, aby v procesu screeningu hrál aktivní roli - blíže si všímal nejen svých mateřských znamének, ale také znamének svých blízkých.

Anthelios, volba č.1 u českých dermatologů ve fotoprotekci**, rozšiřuje řadu svých přípravků pro všechny typy citlivé pokožky a pro všechny stupně sluneční expozice. Jako první klinicky prokazuje biologickou účinnost Baicalinu proti dlouhovlnnému UVA.

Navíc přichází s ještě vylepšenými texturami, které jsou adaptované pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější a zcela nově představuje také oblíbený BB krém v řadě na ochranu před UV zářením.

** Studie Cegedim, červen-červenec 2014, Česká republika, 126 dermatologů odpovídalo na otázku: Kterou dermokosmetickou řadu (značku) přípravků doporučujete svým pacientům u následující diagnózy nejčastěji: fotosenzitivita, pigmentové névy a poruchy pigmentace?

ANTHELIOS XL
Komfortní krém SPF 50+

S posílenou ochranou Mexoplex©Baicalin.

Na povrchu velmi vysoká UVA/UVB ochrana, na úrovni buněk nová účinnost proti dlouhovlnnému UVA. 
Krémová tající textura nezanechává bílé stopy. Nemastná a nelepivá.

Ideální pro normální až suchou pleť.  Fotostabilní. Nekomedogenní. Vysoce voděodolný. Bez parfémů. Bez parabenů. Hypoalergenní.

Dostupný také s SPF 30. MOC:  459 Kč/ 50 ml

ANTHELIOS XL 
Sjednocující BB krém SPF 50+ 

První dermatologický sjednocující BB krém speciálně vyvinutý pro pokožku citlivou na sluneční záření.

Univerzální odstín s přizpůsobivými pigmenty. Minimalistické složení testováno pod dermatologickou kontrolou. Bez parfémů. Bez parabenů. Vysoce voděodolný.

5 účinků v jedné aplikaci:anthelios-xl-tube-bb-creme-tt-confort-spf50-50ml-ombre

1. chrání
2. hydratuje
3. zklidňuje
4. rozjasňuje
5. sjednocuje

MOC: 459 Kč/ 50 ml


ANTHELIOS dermo-pediatrics
BEBE mléko SPF 50+ (kojenecká bezpečnost)

Velmi vysoká ochrana, posílená proti UVA záření, a dvakrát striktnější než evropský standard.

Velmi vysoká tolerance (kojenecká bezpečnost)

Obsahuje pouze přísně vybrané složky jen v minimálním nutném množství pro zachování vysoké bezpečnosti. Jeho rozmazlující textura, obohacená o máslo z karité přírodního původu, hydratuje, zklidňuje pokožku a posiluje ochrannou kožní bariéru miminka. Navíc je viditelná během aplikace pro zajištění důkladné ochrany pokožky. Pro nepřímou sluneční expozici od 6. měsíce věku.

Bez parabenů. Bez parfému. Bez octocrylenu. Hypoalergenní. Testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou. Testováno na pokožce miminek se sklonem k atopii.

MOC: 339 Kč/ 50 ml

www.laroche-posay.cz

Aktualizováno Pondělí, 27 Duben 2015 17:58
 

Reklama

Banner