Novinky

Každá žena si přeje vypadat krásně. Mít moderní účes, přirozený make-up a stylové nehty. Současná hektická doba nás nutí, že veškerý volný čas věnujeme spíše práci a nezbývá nám chvilka pro sebe sama.

Pro výjimečný zážitek ze sprchování a větší sebedůvěru s novými deodoranty PDF Tisk Email
Pátek, 05 Červen 2015 10:36

Relaxace, péče, povzbuzení, osvěžení. To všechno nám dokáže poskytnout chvilka ve sprše. Stačí si vzít vhodný sprchový gel a užít si pár minut, které pro sebe máte. Značka Fa nyní přichází s novou řadou v péči o tělo Fa Magic Oils, jež promění sprchování ve skutečný zážitek. Inovativní receptura s mikrooleji vytváří při kontaktu s vodou bohatou pěnu a zanechá na pokožce lehký pečující film.

 

Kapky mikroolejů se vstřebávají do pokožky, která je díky tomu krásně hebká a vláčná. Přitom na ní nezůstává žádná mastnota. Fa Magic Oil je k dostání ve dvou variantách – s vůní růžového jasmínu a modrého lotosu.

Fa Magic Oil - das Duschgel in einem Satz.

Nová kolekce Fa Magic Oil přináší vše, co od sprchování očekáváte. Je vyživující, poskytuje pokožce potřebnou svěžest a hedvábnou jemnost. Přípravky této kolekce navíc nádherně voní, takže nabídnou dokonalý zážitek vašim smyslům.

Fa Magic Oil Pink Jasmine – slovo „jasmín“ pochází z arabštiny a znamená “vonný olej”. Jasmín byl vždy ceněn pro své příjemné aroma, které se stalo inspirací pro novou exotickou vůni Fa Magic Pink Jasmine.

Fa Magic Oil Blue Lotus – uchvátí vaše smysly díky své jemné a delikátní vůní modrého lotosu – květiny, která byla vždy obdivována pro svoji krásu a byla pěstována jako okrasná rostlina již ve starém Egyptě.

Nová řada Fa Magic Oil je dostupná v obchodech v obou variantách sprchových gelů od března 2015. Vyzkoušejte také pěnu do koupele a tuhé mýdlo ve variantě Fa Magic Oil Pink Jasmine!

Portfolio Fa Magic Oil:

  • Sprchový gel Fa Magic Oil Pink Jasmine - 250 ml (59, 90 Kč) a 400 ml (84, 90 Kč). Příjemná vůně růžového jasmínu okouzlí vaše smysly.  
  • Sprchový gel Fa Magic Oil Blue Lotus - 250 ml (59, 90 Kč) a 400 ml (84, 90 Kč).

Jemná a delikátní vůně modrého lotosu navodí chvíle příjemného prožitku.  

  • Pěna do koupele Fa Magic Oil Pink Jasmine - 500 ml (79, 90 Kč) 
  • Tuhé mýdlo Fa Magic Oil Pink Jasmine - 100 g (17, 50 Kč)  

Díky nové kolekci Fa Magic Oil můžete povýšit „obyčejné“ sprchování na skutečný zážitek. Probuďte své smysly a dopřejte si výjimečný pocit z té nejlepší péče, které se už nikdy nebudete chtít vzdát.

Větší sebedůvěra s novými deodoranty Fa

Hektické chvíle zažíváme skoro každý den. Není nic horšího, než někam dorazit s pocitem, že je vám vedro, máte na oblečení v podpaží skvrny a vaše tělo v důsledku stresu zrovna příjemně nevoní. Naštěstí je po ruce pomoc v podobě nových deodorantů Fa Fresh & Dry společnosti Henkel ČR, které bojují s tělesným pachem ještě dříve, než ho ucítí vaše okolí. Kromě svých antibakteriálních vlastností využívá receptura těchto deodorantů speciální molekuly vytvořené k neutralizaci pachu po dobu až 48 hodin. Nové deodoranty Fa jsou k dostání ve dvou variantách – s vůní zeleného čaje a lotosového květu.

Deodorant byl měl splnit všechna naše očekávání: chránit před potem, aniž by vysušoval pokožku a pak také krásně vonět a odstranit tak nepříjemný tělesný pach. To vše tak dlouho, jak je to jen možné. Značka Fa přijala tuto výzvu a přichází nyní s řadou silných antiperspirantů Fa Fresh & Dry s inovativní recepturou, která chrání před tělesným pachem dvěma způsoby zároveň.

Fa Fresh & Dry efektivně eliminuje tělesný zápach po dobu až 48 hodin poskytnutím dvojí ochrany. Antibakteriální složka zabrání, aby se tělesný pach vůbec vytvořil. Čerstvý pot je totiž bez zápachu. Jeho charakteristický odér mají na svědomí až bakterie, které se běžně nacházejí na naší pokožce. Fa Fresh & Dry zastaví množení bakterií a udrží tělesný pach pod kontrolou.

Nové deodoranty Ale Fa Fresh & Dry jdou ale ještě dál: experti Fa vyvinuli nové molekuly, které jsou schopné neustále vytvářet svěží vůni na naší pokožce. Tato svěží vůně se sama obnovuje po celý den, zatímco ostatní deodoranty zahalí pokožku skvělou vůní jen na krátkou chvíli.

Kromě neutralizace tělesného pachu, dokáže Fa Fresh & Dry navodit pocit suché pokožky vyjádřený svěžestí dvou vůní, zeleného čaje a lotosového květu. Zelený čaj je inspirovaný čerstvě připraveným čínským zeleným čajem s jeho nádherným aroma. Lotosový květ má stejné asijské kořeny a stal se symbolem čistoty. Jeho hedvábně jemná struktura a delikátní vůně bude naše smysly hýčkat.

Fa

 

Portfolio řady Fa Fresh & Dry:

Deosprej Fa Fresh & Dry Green Tea, 150 ml - navozuje pocit čistoty a svěžesti kombinované s vůní zeleného čaje a poskytuje 48h ochranu před tělesným pachem.  

  • DMOC – 79,90 Kč

Roll-On Fa Fresh & Dry Roll-On Green Tea, 50 ml - svěží roll-on s vůní zeleného čaje a 48h ochranou před tělesným pachem.

  • DMOC – 79,90 Kč

Tuhý antiperspirant Fa Fresh & Dry Green Tea, 50 ml - Svěží tuhý antiperspirant s vůní zeleného čaje a 48h ochranou před tělesným pachem.

  • DMOC – 79,90 Kč

Deosprej Fa Fresh & Dry Lotus Flower, 150 ml - pro čistý a svěží pocit kombinovaný s vůní lotosového květu a 48h ochranou před tělesným pachem.

  • DMOC – 79,90 Kč

Roll-On Fa Fresh & Dry Roll-On Lotus Flower, 50 ml - svěží vůně lotosového květu v roll-onu, se 48h ochranou před tělesným pachem.

  • DMOC – 79,90 Kč
Aktualizováno Pondělí, 15 Červen 2015 21:01
 

Reklama

Banner