Novinky

Wellness centrum Bruntál není zcela klasický plavecký areál. V bazénech narazíte na zajímavost v podobě slané vody. Slaná voda je v bazénech použita především díky jejich antiseptickým účinkům. Voda uvnitř bazénu tak pro desinfekci neobsahuje chlor, ale soli, což činí bazén přístupný i zájemcům z řad alergiků.
Muž světa zavítal do Čech za Simonou Krainovou! Jak se vám líbí? PDF Tisk Email
Středa, 19 Srpen 2015 19:24

Vítěz Mister International Neil Perez zavítal do České republiky na finálový večer Muže roku. Neilovi je třicet let a do Česka zavítal o pár dnů dopředu, aby si prohlédl hlavní město, navštíví Zámek Hlubokou i Zámek v Náchodě, také bude přijat v poslanecké sněmovně Soňou Markovou a starostou města Náchod Janem Birke.

Zúčastnil se i setkání se Simonou Krainovou na klinice plastické a estetické chirurgie YES VISAGE, která je partnerem soutěže Muž roku.

Neil Perez je policistou na Filipínách. "Svou práci miluji a snažím se ji věnovat, i když součástí výhry je cestování po celém světě" dodává Neil. "Máte to tady opravdu krásné”, pochvaloval si Neil prostředí v kliniky YES Visage. “Zatím jsem žádnou úpravu těla nepodstoupil, ale rozhodně estetickou medicínu a plastickou chirurgii neodsuzuji a myslím si, že jestli to má pomoci dané osobě, jsem rozhodně pro" dodává Neil. Setkání se Simonou Krainovou si užil.

"Neil je sympatický muž, má skvělý smysl pro humor, což se mi na mužích líbí,” prozradila Simona Krainová. Neil Perez je policista a jeho nejdrsnější zážitek je, když jeho kolegu zabili při potyčce, proto by si přál, aby bylo vice lidskosti mezi lidmi a tolerance. Neilovi se Simona Krainová velmi líbila, líbí se mu prý dlouhonohé dívky, ale je již bohužel zadaný, svěřil přítomným Neil.

A jak se vám krasavec z Filipín líbí? Reakce přítomných dam byly malinko rozpačité, je pravdou, že představa o kráse se liší.. :-) 

O vítězovi Muže roku se rozhodne již tento pátek v Náchodě.

Aktualizováno Neděle, 23 Srpen 2015 09:44
 

Reklama

Banner