Novinky

Po všech jarních koronavirových peripetiích, konečně představil prezident soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku urostlých finalistů letošního ročníku. Mladí muži, kteří prošli sítem tří castingů, se do jednoho dostavili do prostor MKMM studia v Žitné ulici u producenta Gabriela Grillottiho, kde na ně čekali jejich ambasadoři a informací lační novináři.

Finalisté Muže roku dováděli s Danielou Šinkorovou! Jak je na tom kdo s plastickými operacemi? PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Září 2015 13:26

sd

Včera dpoledne se sešli letošní vítězové Muže roku - Jakub Kraus, Tomáš Martinka, Jan Vurm a David Šváb s Danielou Šinkorovou na klinice estetické a plastické chirurgie YES VISAGE, kde diskutovali o plastických operacích a zkrášlovacích procedurách. Vítěz Muže roku Jakub Kraus rozhodně nic proti plastickým operacím nemá.

sd

"Dokonce moje přítelkyně podstoupila jednu takovou operaci," prozradil na svou přítelkyni Jakub Kraus. Druhý Muž roku Tomáš Martinka si nechal píchnout botox do podpaží proti pocení. Utěšovala ho herečka Daniela Šinkorová, která zavzpomínala na doktorku Gitu a chtěla popíchat injekcí třetího Muže roku Jana Vurma.

sd

"Dnes jsem píchala všechny čtyři nejkrásnější Muže roku České republiky," vtipkovala Daniela Šinkorová s injekcí v ruce.  

 Kdo se bál píchnutí botoxu? Byl to právě vítěz Men Universe David Šváb. "Já přijdu jindy," dušoval se David, tak si jen přebral cenu od Yes Visage. 

 Vítězům se líbil i Jeep, který parkoval před klinikou. "Jestli je to někoho z vás, tak jedu s ním," nenápadně se snažila seznámit s majitelem vozu Daniela Šinkorová a postávala před zcela novým bílým autem  Cherokee. 

 Vítězové poletí na mezinárodní soutěže Mister International, Men Universe, Mister Global či Men of the year. "Nyní je čeká přísná příprava na tyto soutěže, musí se zdokonalovat v angličtině, musí si připravit národní kroj a udržovat své fyzično" upozornil ředitel Muže roku David Novotný.

Aktualizováno Neděle, 06 Září 2015 13:36
 

Reklama

Banner