Novinky


Podzim a zima je období, kdy nás více než kdy jindy přepadá melancholie, splín nebo deprese. Do ničeho se nám nechce a jsme často unavení. Neutěšujme se však tím, že jsme všichni na jedné lodi a podívejme se na to, co s tím udělat. Už Oscar Wilde řekl: „Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř.“

Péče o tělo inspirovaná přírodou PDF Tisk Email
Sobota, 15 Červenec 2017 17:24

Již od roku 1959 přináší společnost Amway nejrůznější produkty pro péči o tělo, které dbají nejen o celkové zdraví, ale také o pohodu celé rodiny. Nyní máte i Vy možnost zažít novou generaci ošetření pokožky díky řadě tělové péče G&H. Dopřejte své rodině zdravou a krásnou pokožku a ujistěte se, že jí i sobě dáváte jen to nejlepší, co příroda nabízí.

 

Péče o tělo je velmi důležitá už kvůli tomu, že právě kůže chrání tělo od škodlivých vnějších vlivů. Najít však jednu řadu produktů, která by splňovala všechny požadavky péče pro celou rodinu, není jednoduché. G&H využívá ověřené, přírodní a pokožce prospěšné látky, které jsou vypěstované, sklizené a odborně namíchané tak, aby vytvořily jedinečné výživné složení, které udržuje pokožku zdravou, krásnou a vyváženou.

„Často se zaměřujeme hlavně na péči o pleť, protože obličej je to první co vidíme, ale zbylých 95% našeho těla vyžaduje stejné množství péče a pozornosti. Naše pokožka může, stejně jako zanedbaná pleť, vypadat nezdravě a působit starší, než ve skutečnosti je. Díky škodlivým vnějším vlivům se naše pokožka vysušuje, je podrážděná a ztrácí pocit svěžesti. Amway však přináší řešení díky třem novým řadám péče o pokožku G&H od Amway, které uklidňují, hydratují a chrání pokožku celého těla,“ říká Michelle D’Allaird, specialistka Amway a ARTISTRY.

Amway nabízí tři řady produktů péče o tělo celé rodiny pro zdravou, zářící a spokojenou pokožku, G&H NOURISH+, G&H REFRESH+, a G&H PROTECT+. G&H řady tělové péče obsahují jemné pH, vyrovnané složení bez sulfátů šetrné k pokožce a vhodné pro použití pro děti od tří let věku. Každá řada produktů je vyvinuta s vlastní jedinečnou kombinací šetrných přírodních složek, které zklidňují, hýčkají a vyživují pokožku celé rodiny.

G&H NOURISH+ POMOC PRO VELMI PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU
G&H NOURISH+ řada obsahuje sprchový gel, tělové mléko, pleťové mýdlo a krém na ruce. Obohacující složení obsahuje med z květů pomerančovníku, bambucké máslo a olej z dýňových semínek které vyživují, zklidňují a přispívají k zdravě vypadající pleti.
• Květy pomerančovníku poskytují blahodárnou hydrataci pro jemnou a vláčnou pokožku.
• Bambucké máslo vyživuje vaší pokožku díky vitamínu A, E a F známe svou schopností obnovovat přirozenou hydrataci pokožky.
• Dýňový olej má antioxidační vlastnosti, které pomáhají chránit vaši pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

G&H REFRESH+ ÚLEVA PRO SUCHOU POKOŽKU
G&H REFRESH+ řada obsahuje sprchový gel a tělové mléko.
Vyvážené složení obsahuje aloe, extrakty z hroznových jader a zeleného čaje, které zklidňují pokožku a zároveň ji osvěžují a hydratují.
• Aloe zklidňuje pokožku díky své schopnosti chladit a hydratovat.
• Extrakt z hroznových jader je silný antioxidant se schopností zklidňovat, chránit a osvěžovat pokožku.
• Extrakt ze zeleného čaje oživuje a pomáhá chránit pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

G&H PROTECT+ PŘÍRODNÍ OCHRANA PRO VAŠI POKOŽKU
G&H PROTECT+ řada obsahuje koncentrované mýdlo na ruce, mýdlo v kostce, kuličkový deodorant & antiperspirant a deodorant ve spreji.
Přírodní složení obsahuje extrakty z bílého čaje a borůvek a minerály, které přispívají k celkově zdravější pokožce a chrání ji proti tělesnému pachu, nečistotám, a vysušování.
• Extrakt z bílého čaje posiluje pokožku a ochraňuje ji před škodlivými vlivy životního prostředí.
• Přírodní minerály chrání a vyživují pokožku.
• Borůvkový extrakt je bohatý na vitamín C a antioxidanty, které pomáhají napravit poškození způsobené životním prostředím

Aktualizováno Pátek, 21 Červenec 2017 17:32
 

Reklama

Banner