Novinky

Společnost pro prevenci, z.s. poskytuje jako jediná informace o novinkách v oblasti zdravotní prevence, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. To není jen libě znějící větička, to je prostě pravda. Ať už jde o nosní sprchu, akupresurní lehátko Valcha, podnožku či posilovací kroužky, vždy je prvním místě podpora našeho zdraví.

Sprcha s vůní fialových orchidejí PDF Tisk Email
Středa, 24 Leden 2018 19:33

alt

V každodenním shonu je těžké najít si chvilku na relax a užít si chvíle odpočinku. Přitom někdy stačí málo. Proměňte každodenní osobní hygienu v krásný a smyslný rituál s novým sprchovým gelem Fa Magic Oil Purple Orchid. Receptura nabízí nádhernou vůni fialových orchidejí a také speciální složení s pečujícími mikro-olejovými kapičkami, které poskytují pokožce pečující zážitek bez pocitu mastnoty.

 

Pečující a osvěžující novinka Fa Magic Oil Purple Orchid s lahodnou vůní orchideje si vás okamžitě získá svou jedinečností. Nabízí příjemné květinové aroma a recepturu s pečujícími mikro-olejovými kapičkami, které jsou uzamčeny v osvěžujícím sprchovém gelu. Během sprchování si tak vychutnáte pečující zážitek. Vaše pokožka bude krásně vláčná a jemná, aniž by byla mastná.

Portfolio Fa Magic Purple Orchid:

  • Sprchový gel 250 ml / 400 ml – osvěžující a pečující receptura s vůní fialové orchideje bude hýčkat vaše smysly i pokožku.
  1. DMOC -  59,90 Kč (250 ml) / 84,90 Kč (400 ml)

Fa Magic Oil Purple Orchid přináší vše, co od sprchového gelu očekáváte.  Je vyživující a poskytuje pokožce potřebnou svěžest a smyslnou vůni. 

NOVINKA: Fa Magic Oil

Fa Magic Oil Shower Gel Purple Orchid Scent 400ml

Aktualizováno Neděle, 28 Leden 2018 09:41
 

Reklama

Banner