Novinky

Po všech jarních koronavirových peripetiích, konečně představil prezident soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku urostlých finalistů letošního ročníku. Mladí muži, kteří prošli sítem tří castingů, se do jednoho dostavili do prostor MKMM studia v Žitné ulici u producenta Gabriela Grillottiho, kde na ně čekali jejich ambasadoři a informací lační novináři.

Odbila půlnoc, večírek monster s LUSH už začíná PDF Tisk Email
Středa, 31 Říjen 2018 17:52

Sparkly Pumpkin - koupelová pěna 169 Kč/ks

I vy jste zváni na halloweenskou zábavu, pokud vás hned tak něco nevystraší. Nová monstrózní kolekce Lush halloweenských vychytávek je nyní již k dostání ve všech kamenných obchodech a také na e-shopu. Navíc v rámci nového trendu "zero waste" můžete své strašidelné dárečky zabalit do znovupoužitelných Knot Wrapů ze 100% bio bavlny.

Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout. .

Bewitched - koupelová pěna 179 Kč/ks

Bewitched - koupelová pěna 179 Kč/ks

Ectoplasm - Jellybomb

Není se čeho bát, ta podivná ektoplazma ve vaší noční koupeli je jen želé bomba! Sledujte, jak se rozpouští v horké lázni jak z jiného světa a nechte gel z mořské řasy hladit a zvláčňovat pokožku. Povznášející silice z tangerinek, grapefruitu a regenerační litsea cubeba vás zatím pozvednou na duchu.

Two Headed Monster, dárek 545 Kč/ks

Two Headed Monster, dárek 545 Kč/ks

Ectoplasm - parfém

Grapefruity a tangerinky rozpoutají oživující seanci, nad kterou se vznáší nadpozemská litsea cubeba. Očarujte kolemjdoucí přízračnou provokativní vůní punčových citrusových tonů a těšte se na procitnutí, až vás tangerinková silice společně s povznášející grapefruitovou silicí probudí k životu. Pěkná duchařina, ale nebojte, zastraší jen démony!

Peek-A-BOO! - Knot Wrap 169 Kč/ks

Peek-A-BOO! - Knot Wrap 169 Kč/ks

Více informací na: www.lush.cz

Aktualizováno Sobota, 24 Listopad 2018 17:57
 

Reklama

Banner