Novinky

 

 

Stejně jako se neustále vyvíjí trendy v kosmetice nebo v módě, tak se vyvíjí i v oblasti masáží. Nikoho už nepřekvapí thajská nebo čokoládová masáž, lidé už chtějí zkusit zase něco nového. A proto z celého světa přichází novinky v oblasti masáží, které vám uklidní nejen tělo ale i mysl.

 

 

 

Rozmazlujte se a vytvořte si své soukromé wellness v pohodlí domova PDF Tisk Email
Úterý, 25 Prosinec 2018 10:54

alt

Ranní probuzení může být mnohem příjemnější, když odstartujete den osvěžující sprchou, která povzbudí vaše smysly. Uvolňující koupel po náročném dnu zase dokáže mysl zklidnit a podpořit potřebnou relaxaci. Teď se svým koupelovým rituálům navíc můžete oddávat s produkty, které hýčkají vaši pleť a dopřejí jí jedinečnou péči. Tradiční značka koupelové kosmetiky Fa splní všechna vaše očekávání a nároky.

 

Přichází na trh s exkluzivní řadou tělové péče Fa Cream&Oil. Speciální kombinace přírodních olejů a bohatých exotických vůní kakaa, květu moringy a magnolie vás příjemně naladí v každém okamžiku dne. Fa Cream&Oil představuje nově i sprchové pěny.

Sprchový gel Cream & Oil Moringa Flower, Fa, 85 Kč/400 ml

Řada Fa Cream&Oil spojuje lehkou texturu a maximální výživu pokožky díky použití přírodních olejů, které jsou přirozeně 100% veganské. Můžete vybírat hned z několika variant provedení. V nabídce je klasické tuhé mýdlo, krémový sprchový gel nebo pěna do koupele.

Vůbec poprvé se v portfoliu společnosti Henkel, výrobce řady Fa Cream&Oil, objevuje unikátní pečující sprchová pěna, která je u zákazníků stále oblíbenější pro svou příjemně lehkou texturu. Sprchová pěna Fa Foam&Oil s prvotřídními oleji vyniká svou krémovou recepturou. Užijte si pocit nekončící hebkosti při koupeli, která vás pohladí po těle i po duši.

Fa Cream_Macadamia

Do řady produktů Fa Cream&Oil patří:

Fa Cream&Oil Moringa Flower

Rostlina jménem moringa olejodárná bývá označována jako strom dlouhého života nebo také jako zázračný strom. Její domovinou je podhůří Himálaje. Obsahuje velké množství živin
a antioxidantů a pro své účinky je hojně využívána v přírodní medicíně. Smetanově bílé květy přecházející do zlatavé až narůžovělé barvy voní podobně jako konvalinky s nádechem medu. Tuto nádhernou vůni si můžete užít díky receptuře Cream&Oil Moringa Flower i vy.

  • Fa Foam&Oil Moringa Flower, sprchová pěna (200 ml) – 89,90 Kč
  • Fa Cream&Oil Moringa Flower, sprchový gel (250 ml /400 ml) – 59,90/84,90 Kč
  • Fa Cream&Oil Moringa Flower, pěna do koupele (500 ml) – 79,90 Kč
  • Fa Soap&Oil Moringa Flower, tuhé mýdlo (90 g) – 17,90 Kč

Fa Cream&Oil Magnolia Scent

Výtažky z květů magnolie pomáhají zmírňovat stavy úzkosti a lidé zklidňující účinky této rostliny znají již po staletí. Vůně magnolie proto dokáže ulevit od všudypřítomného stresu a harmonizovat neklidnou mysl. Mandlový olej pleť navíc dokonale vyživuje.

  • Fa Foam&Oil Magnolia Scent, sprchová pěna (200 ml) – 89,90 Kč

Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent

Kakaové máslo nabízí jemnou čokoládovou vůni, která příjemně pohladí naše smysly. Pokud tedy patříte mezi milovníky čokolády, neváhejte sáhnout po některém z produktů řady Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent

  • Fa Foam&Oil Cacao Butter Scent, sprchová pěna (200 ml) – 89,90 Kč
  • Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent, sprchový gel (250 ml) – 59,90 Kč

FoamOil_Magnolia


Aktualizováno Sobota, 05 Leden 2019 11:21
 

Reklama

Banner