Novinky

Masáže Sabai - udělejte ještě dnes, něco pro pohodu své duše a těla. SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Anti Aging nové doby poprvé na Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa PDF Tisk Email
Úterý, 24 Září 2019 21:02

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí se již blíží.  INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, se konají 27. a 28. září 2019 na výstavišti v Letňanech a návštěvníci oba veletrhy nyní mohou navštívit za jednotné vstupné. Letošní veletrhy budou opravdu nabité. Ať již programem nebo kosmetickými novinkami.

 

alt

Program bude letos velmi pestrý. Návštěvníci se mohou těšit na kadeřnickou show Tomáše Arsova, módní přehlídku  s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic, makeupovou Maybelline show s Monikou Bagárovou a především dámy si užijí program pod taktovkou Káji Pavlíčka, jehož součástí bude i přehlídka finalistů Muže roku.

alt alt

Fanoušci zpěvu a show businessu se mohou těšit na vystoupení Dáši Zázvůrkové, André Tatarky, Michaela Hejče, Dětského baletu Baletu Praha, Báry Fišerové nebo vystoupení muzikálové hvězdy Michaely Noskové.

alt

alt alt

Jednou z TOP novinek letošního veletrhu je představení LED Bed – revoluce v oblasti anti agingu naprosto přírodní cestou. Návštěvníci budou mít možnost si na veletrhu vyzkoušet doslova zázračnou postel osazenou 28 000 led diodami, která prostřednictvím infračerveného, modrého a červeného záření ozdravuje nejen organismus, ale omlazuje i pokožku.  LED Bed prokazatelně po pár kúrách léčivého světelného působení na pokožku zlepší vzhled pleti a její textury, odstraní pigmentové skvrny, povzbuzuje pleť, aby vypadala zdravěji.

alt

Anti-aging této terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastinová vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. V průběhu času se dosáhne zlepšeného okysličení a detoxikace, protože pokožka je posílena drobnými krevními buňkami, následuje zlepšená přirozená oprava a tvorba zdravé kůže. Kožní buňky rostou o 150% až 200% rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla. Tímto procesem hojení pokožky se také zlepšuje její struktura  a úroveň vlhkosti.

alt

Další novinkou je jedinečná léčivá a kosmetická řada Vertera, obsahující buněčný gel nebo peeling z mořských řas, sloužící  k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur.

alt

Návštěvníci letošního veletrhu se mohou těšit na opravdové top novinky v oblasti anti agingu na 100% přírodní bázi, na spoustu zajímavostí v péči sama o sebe, na kadeřnické a makeupové show, ale třeba i na ochutnávku nápoje s názvem EPICAO, jež je naprostou novinkou v oblasti „superfoods“ složený z nepraženého kakaa a vzácné houby s názvem Chaga, který detoxikuje organismus, působí jako prevence a stimulant vlastní imunity, a dodá organismu potřebné minerály.

alt

Více informací najdete na: www.veletrhkosmetiky.cz

Aktualizováno Pondělí, 30 Září 2019 01:07
 

Reklama

Banner