Novinky

Někdo už se těší na zimu a s příchodem chladnějších dnů vyhlíží první sníh. Jinému se zase stýká po létě hned, jak skončí a příchod podzimu příliš nevítá. Dana Morávková patří mezi druhou skupinu. Zastihli jsme ji na klinice Petra Clinic a během kosmetického ošetření ji také rovnou vyzpovídali.

Dagmar Pecková alias Mackie Messer ve velkolepá kabaretní show WANTED PDF Tisk Email
Středa, 19 Duben 2017 15:59

Výrazně štíhlejší Dagmar Pecková a její Mackie Messer plní téměř denně Velký sál Lucerny. Kabaretní revue Wanted plní téměř každý den pražskou Lucernu. Operní pěvkyně Dagmar Pecková a pěvec Jiří Hájek pod taktovkou bratrů Cabanů téměř denně odehrají představení velkolepé kabaretní revue s hudbou a příběhem Kurta Weilla.

Kabaret je možné navštívit pouze do 30. dubna. Čeká ho cesta do zahraničí.


„Naplňuje se to, v co jsem doufala. Podařilo se nám připravit představení, jaké tu ještě nebylo. Celý den s nikým nemluvím, abych měla vždy na večer hlasivky na 200% připravené,“ říká Dagmar Pecková, mezzosopranistka a hlavní protagonistka revue Wanted.

Kabaretní revue, která měla premiéru před týdnem, téměř každý den rozezvučí stylovou Lucernu hudbou meziválečného období 20. století. Dagmar Pecková si půjčila písně Kurta Weilla a bratři Cabani je zasadili do příběhu, který připomíná zajímavé momenty jeho života. Diváci slyší šansony i nefalšovaný jazz. Kromě Dagmar Peckové se mohou všichni těšit na Jiřího Hájka, Jana Kučeru, Epoque quartet &orchestra, Miroslav Hloucal Jazz Band a tanečníky Jednotky Rychlého nasazení.


„Není to Moulin Rouge, ale se zábavou, kterou nelze jednoznačně vymezit, ohraničit nebo zaškatulkovat, to má hodně společného. Naše barevná revue je ve skutečnosti kabaretem 21. století. Jednotlivé scény křičí, některé jsou trochu nekorektní, projekce jako dominantní prvek výpravy rozostřuje hranici mezi realitou a fantazií, samet pohladí, ostrá a nejen taneční gesta probudí, hlas Dagmar Peckové uhrane… A všichni se smějeme i pláčeme, tleskáme, pískáme i dupeme, sníme a dobře se bavíme…,“ říká jeden z tvůrců Michal Caban.


Termíny zbývajících představení (vždy v  19 hodin): 22.4., 23.4., 25.4., 26.4., 28.4., 29.4., 30.4.


Aktualizováno Sobota, 22 Duben 2017 16:07
 

Reklama

Banner