Novinky

Změnit své stravovací návyky a to hlavně po Vánocích, které se nezadržitelně blíží, může být obtížné. Tělo je zlenivělé a špatně se dostává zpět do kondice. Zeptali jsme se proto odborníka z řad nejpovolanějších, trenérky českých celebrit a odbornice na zdravý životní styl, Hanky Kynychové, jak hubnout a jaké triky budou platit i na nás, „obyčejné smrtelníky?“

Katy Perry je v Praze! Viděli ji osobně Slováčková, Peroutka i Laffita PDF Tisk Email
Středa, 31 Květen 2017 18:56

Katy Perry je v Praze! Tato zpráva se začala šířit rychlostí blesku! Americká popová star se do hlavního města rovnou nastěhovala a jak to tak vypadá, už tu zůstane. Osobně ji viděli třeba zpěvačka a herečka Anička Slováčková, zpěvák a herec Milan Peroutka, nebo návrhář Osmany Laffita! 

 

Samozřejmě, že nehrozí, že by zpěvačka sbalila kufry a odstěhoval se do střední Evropy, nicméně její vosková figurína našla své místo v pražském muzeu Grévin. A v jednu chvíli byly Katy Perry na jednom jevišti hned tři - vosková podoba, převlečená Anička Slováčková, která pár jejích hitů live skvěle zazpívala a pak travestie představitel popové hvězdy Ondřej Mišek z Ostravy. 

„Součástí “inaugurace” Katy Perry v našem muzeu byla návštěva dětí z dětských domovů Masťov, Unhošť a Žatec. Bude Den dětí a my jsme chtěli těm dětem, které nemají úplně jednoduchý život, udělat radost a připravit jim nějaký hezký zážitek a setkání s osobnostmi, kter znají hlavně z televizbí obrazovky. Jedinečnou atmosféru populární televizní show a autogramiádu s umělci si tak užila téměř stovka dětí. 

V "plesovém sále" Muzea Grévin figurínu Katy Perry slavnostně odkryl Ondřej Sokol, který akcí provázel. A mezi dalšími, kdo odkryli Katy Perry byl i starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, nebo stylista a vizážista Kája Pavlíček. Na jevišti se objevila i část sestavy ze show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas - Ondřej Sokol, Anička Slováčková a Milan Peroutka... 

O následujícím víkendu mohou obdivovatelé Katy Perry přijít do muzea azažít tu hudební a taneční vystoupení složené z nejoblíbenějších zpěvaččiných hitů. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly vyfotit.

Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohatilo stálou expozici o novou voskovou sochu americké popstar Katy Perry. Slavnostní odhalení nové figuríny však tentokrát muzeum věnovalo dětem z dětských domovů, jako dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Herec a moderátor Ondřej Sokol odhalil sochu v duchu známé televizní a hudební show a zpěvaččiny songy dokonale interpretovala Anička Slováčková a Ondřej Mička. Oslavte příchod Katy Perry i vy a přijďte o víkendu 3. a 4. června do Celetné 15!

Letos je to už 3. osobnost, která se do Grevinu odstěhovala. Nejprve to byl americký prezident Donald Trump, následně angická královna Alžběta II. a nyní i popová hvězda. Ve třech patrech unikátního centra zábavy tak návštěvníci najdu už více jak 80 osobností ze světa filmu, divadla, hudby, sportu či politiky české i světové scény.

Aktualizováno Středa, 31 Květen 2017 19:05
 

Reklama

Banner