Novinky

Chceme-li zhubnout, zpravidla držíme dietu nebo se vrhneme na cvičení. Bára Basiková, Kateřina Kristelová nebo Míša Nosková to ale mají jinak; nadbytečná kila po porodu za ně shazují přístroje!

 

Křest charitativního kalendáře NF Šťastná hvězda v zážitkovém vlaku PDF Tisk Email
Sobota, 26 Říjen 2019 11:36

vlak-top

Křest charitativního kalendáře NF Šťastná hvězda ,,Až budu dospělákem,, proběhl za divoké jízdy party vlaku z Prahy do Berouna a zpět. Kromě firemních akcí ve vlaku pořádá pravidelně provozující společnost 3-4x ročně akce pro veřejnost s odjezdem z Kladna, hl. nádraží.

23.října v 17. hodin z nádraží Praha - Libeň vyrazil zážitkový vlak směr Beroun. Křest a celou party moderovla reportérka FTV Prima Andrea Ježková.

Kmotry byli zpěvák  Petr Kolář, zpěvák, herec a moderátor David Gránský a jeho mladší bratr Tom Sean. Idol mladých dívek Tom Sean je celým jménem Tomáš Sean Pšenička, narodil se v Dublinu a s Davidem má společnou jenom maminku. 

Jízda Zážitkovým vlakem Kladenská dopravní a strojní s.r.o. na křest kalendáře "Až se stanu dospělákem", se nesla v duchu osmdesátých a devadesátých let s kvalitním cateringem firmy JLV, a.sna čepu bylo výborné pivo Vrták.

Díky všem, kteří celému projektu pomáhali se dostane podpory těm, kteří je potřebují. Výtěžek z prodeje kalendáře je určen na rehabilitace a pomůcky dětem s mozkovou obrnou.  

Zážitkovou akci si nenechal ujít zpěvák a herec Jan Kopečný, kterého můžeme vidět i v kalendáři a zpěvák Hynek Tom.

Na vtipných snímcích od fotografky Jany Hozové FOTOATELIER Jana Hozová pózovali tito umělci: Petr Kolář, David Kraus, David Gránský, Mahulena Bočanová, Nela Boudová, Rybičky 48, Noid, Eva Burešová, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Tom Sean, Andrea Ježková, Simona Votyová, Mína, Adam Kajumi, Adéla Zouharová, Charlie, Annie Camel..

Produkce kalendáře se ujala Andrea JežkováSimona Votyová.

Nadační fond Šťastná hvězda byl založen 10. ledna 2014. Impulzem k založení fondu byly setkání rodičů onkologicky léčených dětí s obdobným osudem. Na Vysočině neexistoval identický subjekt, který by svojí činností pomohl adresně těmto rodinám. Současně zastřešil i pomoc dětským pacientům s obdobnými složitými diagnózami.

Hlavní vizí·fondu je především materiální (hmotná) pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým. Finanční podpora je cílena na konkrétní potřeby nehmotného charakteru v nouzi rodin s nemocným pacientem. Nadační fond působí ve všech regionech České republiky, nejširší záběr je však směřován do Kraje Vysočina.

Koupí kalendáře pomůžete i vy a navíc je to pěkný dárek. Zakoupit ho budete moci přes e-shop na www.stastna-hvezda.cz.

Párty vlak, jedinečný event, firemní večírek, konference a semináře, nestandardní zážitek, nekonečná zábava, narozeninové jízdy, bujaré oslavy, show na kolejích, teambuilding, konference ve vlaku, tématické akce, akce pro děti, rodinné sešlosti…

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. se specializuje na organizaci společenských akcí ve vlaku s doprovodným programem na klíč. Úspěšně vypravuje speciální osobní vlaky po celé České i Slovenské republice. Odkud pojedete a kam, záleží jen na Vašem výběru, jízdní řád vytvoříme dle požadavku a cestu si můžete zpříjemnit zastávkou na přání. Odvezeme Vás z pracovního koloběhu a každodenní rutiny, pečlivě sestavíme program celé akce.

Zažijete parádní jízdu zážitkovým vlakem plnou zábavy a překvapení.

NECHTE STAROSTI NA JINÝCH. Pronajměte si vlak!

Aktualizováno Sobota, 26 Říjen 2019 12:30
 

Reklama

Banner