Novinky

První Bomton studio bylo otevřeno v únoru 1995, na začátku příštího roku tedy oslaví již 17. let svého působení. Dnes mají Bomton studia celkem 4 kadeřnictví, 3 kosmetická centra, 1 kavárnu 1 spa & wellness (spojené též s fitcentrem). Bomton tedy nejsou jen vlasová studia nabízející veškeré kadeřnické služby, ale také místa, kde Vám poskytneme vše pro odpočinek těla i duše – od manikúry a pedikúry, kosmetických ošetření, vizážistiky, masáží a tělových koupelí, zábalů a peelingů, hubnoucích a další zkrášlujících procedur, samoopalovacích nástřiků a solária až po fitness centrum.
Křest kalendáře Miss ČR 2020 PDF Tisk Email
Pátek, 06 Prosinec 2019 12:51

Kalendář Miss ČR 2020a

Vítězky i finalistky Miss České republiky pokřtily kalendář pro následující rok. Zároveň ale proběhlo i slavnostní předání voucheru na postgraduální magisterské studium na EUROPEAN INSTITUTE Prague. Nikola Kokyová z rukou samotného majitele institutu, Vladislava Stanka, převzala voucher a již v lednu ji čekají první přednášky.

 

Kalendar Miss 2

Ve středu 4. prosince 2019 v restaurační části DUPLEX, THE ROOFTOP VENUE proběhl křest nového kalendáře Miss České republiky 2020. Kalendáře můžete zakoupit online na e-shopu Mironet.cz. Výtěžek z prodeje těchto kalendářů putuje ze 100 % na charitativní činnosti.

Kalendar Miss2 2

Kromě samotného křtu kalendáře ale proběhlo oficiální předání ročního postgraduálního studia na EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION (zakladatel a majitel: Ing. Vladislav STANKO, MBA, LL.M.). Toto vzdělávací centrum z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě. Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE Prague dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě.

  Kalendář Miss ČR 2020c

Vítězka Miss České republiky Nikola Kokyová převzala voucher z rukou samotného majitele a jednatele, pana·Vladislava Stanka. První přednášky ji čekají z kraje ledna 2020. Kromě studia na Pardubické škole a missích povinností si teď přidala ještě tuto náročnou školu. Držíme pěsti a jestli se vše podaří, na podzim Nikola převezme diplom a získá titul MBA.

Součástí večerní události byla i módní přehlídka slovenské návrhářky žijící v České republiky, Jenny Jeshko. Její modely včetně kabátů a doplňků představily finalistky Miss České republiky. Veškerá její tvorba je ruční práce a je k dostání v nově otevřeném ateliéru F. Designers.

Kalendář Miss ČR 2020d
ONLINE NÁKUP KALENDÁŘE ZDE: https://www.mironet.cz/kalendar-miss-ceske-republiky-2020+dp420714/


Výtěžek putuje ze 100 % na charitativní účely.

Kalendář Miss ČR 2020b

Zdroj: Miss České republiky, EUROPEAN INSTITUTE Prague
Foto: Karel Juda

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Únor 2020 12:56
 

Reklama

Banner