Novinky

Namíchejte si svůj peeling: Aquapalace Praha otevřel první peelingový bar v Česku. Odstraňuje odumřelé buňky i prokrvuje pokožku – peeling je doslova balzám na duši pro naše tělo. Jenže jak si vybrat ten pravý, aby vyhovoval vaší pokožce? V Aquapalace Praha přišli s řešením – můžete si zde namíchat vlastní peeling optimální pro vaši pokožku.

Film
Pořad České televize slaví patnáct let na obrazovce PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Leden 2021 08:06

alt

Přes pět set osobností už odkrylo svou 13. komnatu. Pořad České televize slaví patnáct let na obrazovce? Cyklus 13. komnata, jenž patří mezi nejdéle vysílané publicistické relace České televize, slaví v lednu patnáct let své existence. Od roku 2006 pořad představil osudy více než pěti set osobností, bezmála tři desítky dalších uvede letos. V nových dílech se diváci dozví, jak přelomové životní situace zvládli nebo se s nimi vyrovnávají známé české osobnosti, jako jsou herečka Michaela Kuklová, kytarista Lubomír Brabec nebo moderátor Bořek Slezáček.

Aktualizováno Sobota, 16 Leden 2021 09:39
Celý článek...
 
Souboj ženské síly a mužské velkorysosti. Minisérie Božena přiblíží život nejslavnější české spisovatelky PDF Tisk Email
Sobota, 19 Prosinec 2020 12:15

Božena Anna Kamenikova

Černovláska se zelenýma očima a pronikavou inteligencí dokázala vždy uhranout muže a zneklidnit ženy. Nekonvenčnost ji dělala nepřijatelnou. Ctižádostivost nesnesitelnou. Otevřenost zranitelnou. Talent, inteligence a vášeň oslňující. Skutečný příběh nejslavnější české spisovatelky ve čtyřech televizních filmech. Autorku knih Babička, Divá Bára nebo V zámku a podzámčí si zahrály Anna Kameníková a Aňa Geislerová, jejího muže Jana Němce ztvárnil Jan Hájek.

Aktualizováno Pondělí, 21 Prosinec 2020 09:11
Celý článek...
 
Vojtěch Dyk v roli českého hudebního génia natáčí v pražských exteriérech PDF Tisk Email
Sobota, 12 Prosinec 2020 17:39

alt

Z Itálie do Prahy se vrátil režisér a scénárista filmu Il Boemo Petr Václav, aby do svého filmu o skladateli Josefu Myslivečkovi natočil záběry z jeho rodného města a z míst, kde strávil velkou část svého života. Narodil se v rodině mlynáře, vyučil se tomuto řemeslu, ale láska k hudbě ho zavedla do Itálie, kde se stal jedním z nejvyhledávanějších barokních skladatelů.

 

Aktualizováno Neděle, 13 Prosinec 2020 08:49
Celý článek...
 
Komedie Přání Ježíškovi využije ve filmu i Betlémskou hvězdu PDF Tisk Email
Čtvrtek, 10 Prosinec 2020 06:54

alt

Komedie Přání Ježíškovi využije ve filmu i Betlémskou hvězdu, letos je viditelná po téměř 800 letech Zvláštní astronomický úkaz známý jako Betlémská hvězda je letos v prosinci viditelný poprvé od roku 1226. Podle biblické tradice předcházel narození Ježíška, a tak se tvůrci komedie Přání Ježíškovi rozhodli použít tento jev i ve filmu. „Chceme, aby i přání diváků došla naplnění. Naším přáním je film dotočit,“ vysvětlil producent snímku Adam Dvořák.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Prosinec 2020 12:36
Celý článek...
 
Natáčení filmu Když prší slzy se přesunulo do Fokus Optik PDF Tisk Email
Středa, 09 Prosinec 2020 10:48

alt

Lucie Zedníčková s Jaromírem Noskem tvoří pár v novém filmu! Přestože současná situace kultuře nepřeje, natáčení filmů pozastaveno nebylo. Tvůrčí práce na filmu Když prší slzy tedy pokračují a objevují se v něm další známé tváře. Režisérka snímku, který poukazuje na problematiku domácího násilí, do jedné z rolí submisivní ženy obsadila Lucii Zedníčkovou, jejího despotického muže hraje Jaromír Nosek.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Prosinec 2020 12:27
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 67

Reklama

Banner