Novinky

Změnit své stravovací návyky a to hlavně po Vánocích, které se nezadržitelně blíží, může být obtížné. Tělo je zlenivělé a špatně se dostává zpět do kondice. Zeptali jsme se proto odborníka z řad nejpovolanějších, trenérky českých celebrit a odbornice na zdravý životní styl, Hanky Kynychové, jak hubnout a jaké triky budou platit i na nás, „obyčejné smrtelníky?“

Literatura
VIP osobnosti na křtu knihy PDF Tisk Email
Pátek, 24 Leden 2020 19:51

alt

Během rozhovoru s druhým člověkem se vzájemně díváme do tváře. Mezi nejvýraznější části obličeje patří nos, jehož vzhled výrazně ovlivňuje naše sebevědomí. Jen málokterá operace může tak pozitivně změnit život jako zdařile provedená operace kosmetické vady nosu. Tak velký dopad nemá žádná jiná operace v estetické chirurgii.

 

Aktualizováno Neděle, 26 Leden 2020 13:56
Celý článek...
 
Pocta zakázaným autorům: Díla Vaculíka, Kundery, Lustiga, Hrabala a Havla v podání známých herců PDF Tisk Email
Úterý, 24 Prosinec 2019 11:09

alt

Sametová revoluce, jejíž 30. výročí si 17. listopadu připomněla celá republika, spolu s dalšími bouřlivými změnami přinesla konec cenzury. Jména Ludvík Vaculík, Milan Kundera, Arnošt Lustig, Bohumil Hrabal a Václav Havel zmizela ze seznamu zakázaných autorů a vy si jejich mistrovská díla nyní můžete v klidu vychutnat v audioknihách.

Aktualizováno Úterý, 24 Prosinec 2019 12:55
Celý článek...
 
Pohodové Vánoce si vytvořte podle sebe PDF Tisk Email
Pátek, 20 Prosinec 2019 10:49

 

Pohodové Vánoce si vytvořte podle sebe

 

Vánoce se blíží mílovými kroky. Většina z nás si bere v této době dovolenou. Aktivit, jak aktivně strávit Vánoce, a přitom si odpočinout, je totiž mnoho. Bude dostatek času na odpočinek u dobré knížky či televize, ale také při sportu či u dalších činností. A my vám přinášíme pár tipů, jak si Vánoce užít i s dětmi.

Aktualizováno Neděle, 22 Prosinec 2019 10:57
Celý článek...
 
Oslavte letošní Vánoce v duchu minimalismu PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Prosinec 2019 12:12
Klára Haunerová.

Pod nánosem věcí a kvantem informací často zapomínáme na to být jednoduše šťastní a spokojení. Obklopuje nás nadmíra informací, malicherných problémů a úkolů, které musíme denně zvládnout a k tomu nutnost být neustále online a dostupný. A my tak přestáváme žít své životy, dusíme se věcmi a pociťujeme jeden z největších problému naší doby – syndrom zahlcení. Jak z toho ven?

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Prosinec 2019 12:49
Celý článek...
 
Bude se Halina vdávat? PDF Tisk Email
Pátek, 13 Prosinec 2019 18:31

 alt

Každý určitě zažíváme nepředstavitelné a naprosto nečekané situace. Takhle jsem si to teda nepředstavovala! Jak častý povzdech! A přesně takový název má nová kniha Haliny Pawlowské, která byla právě pokřtěna. Můžeme prozradit, že na křtu se kniha nejen uváděla do života, ale oslavoval se i její happyend. A to je svatba!

 

Aktualizováno Sobota, 14 Prosinec 2019 18:41
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 26

Reklama

Banner