Novinky

Příznivci saunování a zdraví prospěšné relaxace mohou od 5. do 7. dubna navštívit mezinárodní SaunaFest2018, který se koná v Aquapalace Praha. Největší událost svého druhu v ČR nabídne až 50 ceremoniálů, koupele v unikátním čanu pod otevřeným nebem, metličkování či akustické masáže.

Jirka Babica, Richard Genzer, Milan Peroutka pokřtili knihu Trojhlavé saně “Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje!” PDF Tisk Email
Středa, 17 Listopad 2021 08:55

alt

 

První ženské trio Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová, které si říká Trojhlavá saň, vydalo pohodovou knížku “Stará, tlustá, blbá, aneb STB zasahuje!” u které se zasmějete nad sebou, i nad životem. Knižní prvotinu pokřtili v Black Angle´s Baru v Hotelu U Prince na pražském Staroměstském náměstí tři frajeři Jirka Babica, Richard Genzer a Milan Peroutka. Knihu polévali speciálním Domácím vaječňákem z cukrárny IPPA Café.

Akci moderovala zpěvačka Genny Ciatti a mezi hosty byli např. zpěvačka Bára Basiková, herec a moderátor Petr Vondráček, herečky Jitka Asterová, Iva Hüttnerová, Dana Syslová, Eva Čížkovská, zpěvák Martin Schreiner a další. Na křtu přišla rodiče podpořit také dcera Lindy a Richarda, Viktorie Genzerová.  Občerstvení zařídila firma Hotel U Prince, a dobroty i vaječný koňak zajistila cukrárna IPPA Café.

alt

Knižní novinka je od vydavatelství XYZ, člena skupiny Albatros Média s názvem “Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje!” Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová na 176 stránkách rozebraly životní zkušenosti a kontroverzní témata s nadsázkou a ironií jim vlastní. Nejeden z vás se v této knížce zcela jistě najde. 
Vrásky, špeky, láska, sex, choulostivý témata, vztahy rodinný i pracovní, prostě o životě a ze života s nadsázkou a humorem, který nezná hranic. Kdo z vás někdy něco podobného neřešil se svou kámoškou?! A nedostali jste se nikdy ke správnému řešení? Pak byste si měli pořídit právě tuhle knihu! Ženský, darujte tuhle knihu svýmu chlapovi! Pak bude rád, že má doma právě vás!
alt
Tak teď to máte černé na bílém! Zjistíte, jak znějí poslední věty před otěhotněním, co dělat, když svého milého nachytáte oblečeného do vašeho spodního prádla, jak se připravit na smrt manžela i jaké by to bylo, kdyby na světě nebyli žádní chlapi. Pánové se dozví, jak se správně rozejít i jak kvalitně zalhat. Zjistíte odpovědi na otázky, které jste se báli vyslovit, čeká vás smršť hlášek, vtipů, receptů i rad od prvního ženského tria, které si říká Trojhlavá saň.
Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová propraly všechna oblíbená ženská i pánská témata – a vznikla skvělá dárková knížka nejen pro vaši kámošku, matku, dceru a možná i tchyni, ale také pro chytré pány, co se rádi dozvědí, jak nejen o nich, přemýšlí opačné pohlaví.
alt
Nečekejte slitování, stud a zábrany, tahle jízda si servítky nebere!
“Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje!”, 176 stran, doporučená cena 299 Kč, vydává XYZ
Foto: archiv knihy
Aktualizováno Středa, 17 Listopad 2021 11:39
 

Reklama

Banner