Novinky


Spisovatelka Bára Nesvadbová společně s herečkou Michaelou Badinkovou dnes slavnostně předaly vibrační rehabilitační a cvičební stroj Power Plate my5 lidem s mentálním postižením, klientům kladenského domova Zahrada, poskytovatele sociálních služeb.

Umění
Kapela QUEENIE odstartovala letní open-air koncerty PDF Tisk Email
Sobota, 18 Červenec 2020 09:08

alt

Kapela QUEENIE s (nominantem na Thálii) Michaelem Kluchem odstartovala unikátní letní open-air koncerty „Pod širým nebem“. Zatímco loni touto dobou vystupovali QUEENIE jako vůbec první česká kapela a první tribute band na slavném Montreux Jazz Festival, kde v 80. letech vystupovali například samotní Queen – a loni třeba i Elton John, Sting, Tome Jones a další, letos odstartovala skupina v čele s Michaelem Kluchem letní ope-air konerty „Pod širým nebem“.

Aktualizováno Pondělí, 20 Červenec 2020 08:56
Celý článek...
 
Tyhle obrazy Prahy nadchly české umělce! Anna Karan může být na svá díla pyšná PDF Tisk Email
Sobota, 11 Červenec 2020 11:31

alt

Světoznámé malířce Anně Karan pokřtil katalog obrazů Prahy zpěvák a malíř Martin Maxa nebo Marian Vojtko, který se malovat teprve učí. Na obrazech běloruské malířky Anny Karan najdete snad vše: abstrakce, grafiku, krajinomalbu, nové techniky… Pro její tvorbu je příznačná pestrobarevná škála, exprese a optimismus. Ráda experimentuje a používá nesourodé materiály, kombinuje různé výtvarné techniky, které se jí daří spojovat do ideálních celků.

Aktualizováno Neděle, 12 Červenec 2020 21:10
Celý článek...
 
Petr Batěk přitvrdil, v hudbě se vrací k tvrdšímu jádru! PDF Tisk Email
Středa, 08 Červenec 2020 12:27

Batek Vostry

Petr Batěk, který působí nejenom jako divadelní, televizní a filmový herec, ale i jako textař, muzikant a také kantor, se v hudbě vrací k tvrdšímu jádru, rockovější hudbě.  Někteří budou možná dost překvapeni! Spolu s muzikantem Davidem Vostrým přichystal nový projekt s názvem Tudor Enemy a představil nový song a „lyricklip“ s názvem Budu klesat ke dnu.

Aktualizováno Středa, 08 Červenec 2020 13:57
Celý článek...
 
Anna Fialová a Ondřej Brzobohatý jako kmotři klipu Jana Fanty! PDF Tisk Email
Neděle, 28 Červen 2020 19:26

G

Když zpěvák a herec Honza Fanta skončil v semifinále SuperStar, neponořil se do sebelítosti ze zklamání, že nezažije live přenosy, na které se tolik těšil. Naopak; pochopil, že musí situace využít jako nového začátku. A rovnou se vrhl na svůj vlastní projekt. Tomu ovšem předcházel jeden telefonát…

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červenec 2020 12:56
Celý článek...
 
Praha Žije Hudbou už ve čtvrtek rozezní pražské ulice a náměstí PDF Tisk Email
Čtvrtek, 25 Červen 2020 09:21

alt

Praha se zvolna probírá ke kulturnímu životu. Od 25. do 27. června k tomu mezi prvními výrazně přispěje pouliční festival s příznačným názvem Praha Žije Hudbou. Již popáté rozezní pod širým nebem v malých pouličních stanech i na chodnících kolem buskerů na tři desítky míst v centru Prahy, ale i v dalších městských částech. Už ve čtvrtek se v ulicích objeví například kapely Zrní, Braagas nebo Megaphone, ale také sóloví Kittchen nebo Mucha.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červenec 2020 07:06
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 47

Reklama

Banner