Novinky

Krabičková, vajíčková, Atkinsova, podle krevních skupin, tukožroutská, bramborová... Ano, všechna tahle slova, jak jistě správně tušíte, mohou označovat určitý druh diety, které na nás neustále útočí odevšad, kam se podíváme. Už jste ale slyšeli o té, kdy se k hubnutí a udržení váhy využívají mléčné výrobky? Pokud ne, musíte to napravit!

Umění
Pere se s démony PDF Tisk Email
Pátek, 10 Prosinec 2021 18:42

alt

Kapela Motorband, ve které v osmdesátých letech začínal zpěvák Kamil Střihavka, pokřtila nový videoklip. Klip vznikl k písni Ukaž svou tvář z posledního alba Černá a bílá a na svědomí ho má současný frontman kapely Motorband, Ladislave Korbele. Pokřtít klip do strašidelného Fear House Prague přišli Sagvan Tofi, Natálie Grossová, David Gránský, Michaela a Roman Tomešovi, Jakub Moulis, Martin Písařik a Viktorie Surmová.

Aktualizováno Sobota, 11 Prosinec 2021 08:55
Celý článek...
 
JAKUB HÜBNER a s ním v duetech BÁRA BASIKOVÁ, NATÁLIE GROSSOVÁ, CHRISTINA DELANEY a ATHINA LANGOSKA PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Prosinec 2021 20:58

alt

Již třetí profilové album JAKUBA HÜBNERA přichází tentokrát s poselstvím Vánoc. Na CD Jsou Vánoce! zaznívají klasické vánoční koledy Narodil se Kristus pán nebo Tichá noc, stejně jako oblíbené písně s vánoční tematikou v nové nahrávce: Purpura, Bílé Vánoce, Byl den a padla noc, Už z hor zní zvon a další. Nechybí však ani skladby zcela nové, jakými jsou kupříkladu titulní melodie Jsou Vánoce nebo závěrečná skladba Mše půlnoční.

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2021 08:28
Celý článek...
 
Richman Film propaguje hodnoty, o kterých se dnes nemluví PDF Tisk Email
Pátek, 03 Prosinec 2021 10:50

alt
Felix Slováček, Adriena Sobotová, Bára Vaculíková a další kolegové ze světa showbyznysu pokřtili zbrusu nový klip, ve kterém populární influenceři zpívají o tom, že respektovat sami sebe znamená respektovat ostatní, a pokud se k ostatním chováme bez respektu, tak si nevážíme sami sebe.

Aktualizováno Sobota, 04 Prosinec 2021 21:56
Celý článek...
 
Anička Slováčková natočila klip s Martou Jandovou PDF Tisk Email
Středa, 01 Prosinec 2021 11:25
Zpěvačky Marta Jandová a Anna Julie Slováčková při natáčení videoklipu.

Zpěvačka Anna Julie Slováčková v doprovodu své kapely vydala na začátku roku debutové album s názvem „Aura“. Právě na tomto CD je i píseň s názvem Slunečnice, kterou pro ni napsala Patricie Fuxová. Společně se později rozhodly, že by stálo za to udělat z písně duet.

Aktualizováno Sobota, 04 Prosinec 2021 21:41
Celý článek...
 
Na Malostranském náměstí teklo mléko a strdí PDF Tisk Email
Neděle, 28 Listopad 2021 06:59

alt

Tři Ceny Thálie, čtyři Jihočeské Thálie, čestná cena festivalu Opera a Výroční cena Opery plus. Uhádnete, o kom je řeč? O jedné z nejobsazovanějších českých sopranistek, Janě Šrejma Kačírkové, která v Profesním domě na Malostranském náměstí křtila své debutové album Když láska přilétá. Koncertem provázel moderátor a hlasatel Alexandr Hemala a kmotry alba se stali Barbora Kodetová, Pavel Šporcl, Jitka Zelenková a starosta Prahy 1, Ing. Petr Hejma, který převzal nad deskou záštitu.

Aktualizováno Neděle, 28 Listopad 2021 08:35
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 56

Reklama

Banner