Novinky

Pozitivní lidé mají život mnohem jednodušší než ti negativní a vše jim jde lépe od ruky. Že mezi pozitivisty nepatříte? Naučíme vás milovat život! Pracujte na tom, aby vaše vidění světa bylo co nejvíce pozitivní. Začněte přečtením našeho desatera, které sestavila PhDr. Iva Málková – přední česká obezitoložka a také psycholožka, která tvrdí, že vše, co v životě chceme, začíná v hlavě – nejen hubnutí!
Móda & Doplňky
Tip na valentýnský dárek: Tomáš Řepka přichází s kolekcí triček pro páry PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Čtvrtek, 04 Únor 2021 08:19

alt

Fotbalová legenda, český reprezentant, legendární kapitán Sparty a hráč AC Fiorentina a West Ham United, jeden z nejsledovanějších mužů v Česku, davy vyzdvihovaný a obdivovaný, někým zatracovaný - rebel TOMÁŠ ŘEPKA představuje svou další kolekci merche KAPITÁN.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Únor 2021 11:02
Celý článek...
 
Soutěž krásy Česká Miss ESSENS přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení, podporuje tak zdravý životní styl a sport PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pátek, 22 Leden 2021 18:59
alt
Jednou z hlavních myšlenek České Miss ESSENS je aktivní a zdravý životní styl. Díky tomu tato tradiční soutěž krásy přichází na trh s vlastní sportovní kolekcí, která je kombinací nejen funkčního sportovního oblečení, ale i dokonalého stylu. A pozor, i vy si můžete tyto krásné kousky z nové kolekce pořídit!
Aktualizováno Neděle, 24 Leden 2021 22:16
Celý článek...
 
Od tohoto týdne už budete v módě zase IN PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 10 Leden 2021 20:28

Chcete vědět, jaké jsou módní trendy. Chybí vám novinky z oblasti módy? Bojíte se, že nebudete IN? Už nemusíte. Známý stylista a vizážista Kája Pavlíček se rozhodl pro svůj pravidelný sloupek ohledně módy.

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2021 11:51
Celý článek...
 
Darujte diamanty. Značka ALO DIAMONDS představuje novou kolekci šperků PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Pondělí, 21 Prosinec 2020 11:45
alt
Překrásná bohyně Afrodita běžela dlouhou chodbou, na jejímž konci stál s rozevřenou náručí Áres. Jeho vyznání lásky bylo ještě vroucnější, než si ho za osamělých nocí představovala, a tak její slzy štěstí v podobě třpytivých diamantů poprvé skrápěly Zemi. Třpytivý déšť z diamantů se stal zázrakem, který se po milionech let znovu zopakuje právě v těchto dnech. Nekonečný třpyt a krása dokonalých diamantů – to je Sparkling rain by ALO Diamonds.
Aktualizováno Úterý, 22 Prosinec 2020 12:10
Celý článek...
 
Klenotnictví ALO diamonds vytvořilo kolekci roušek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pondělí, 21 Prosinec 2020 09:48

alt

Česká klenotnická značka ALO diamonds vytvořila sérii čtyř roušek zdobených diamantovými šperky v celkové hodnotě nad 5 milionů korun. Růžová rouška posetá květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů za 1 100 000 Kč již putuje do Moskvy. Byla vytvořena na zakázku pro ruskou klientku speciálně na velkou rodinnou oslavu.

Aktualizováno Úterý, 22 Prosinec 2020 12:11
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 59

Reklama

Banner