Herečka a fotografka Andrea Růžičková se spojila s českou módní značkou Tedys a navrhla pro ně originální kolekci #nARuby. Značka se zaměřuje na šití totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Známá herečka pojala výzvu po svém a vznikla tak série bavlněných modelů. Jako první z jejího návrhu vznikly jarní čepice, dále domácí obleky, jednoduché tričko s šátkem, sukně a šaty.

 

 

Je známo, že rodina Růžičků je tvůrčí. Kolekce #nARuby vznikla ve spolupráci s herečkou Andreou Růžičkovou a vyvíjela se postupně dle potřeb a počasí, ale významně se také na podobě kolekce podepsala pandemie koronaviru. „Základním prvkem pro mne a mou rodinu je vždy pohodlí. Proto kousky z této kolekce jsou maximálně příjemné a můžete v nich stylově na schůzku nebo jen odpočívat doma. Název #nARuby jsme zvolili, jelikož celý svět je tak trochu naruby. A tak jsme symbolicky oblečení navrhli jakoby obráceně," říká Andrea Růžičková.

V originální kolekci naleznete lehké jednobarevné modely, kterými jsou jarní čepice, dále volnočasové outfity složené z mikinotrika s nápisem #jsmevtomspolu a šortky. To vše v šedé a mint barvě. Oversize bílé tričko se švem přes celá záda si zamilujete  a navíc k němu dostanete jako dárek multifunkční šedý šátek vhodný jako ochrana úst, dále jako doplněk na krk nebo poslouží jako čelenka do vlasů. Sukně s kapsami v červeném, starorůžovém nebo šedém odstínu se k triku skvěle hodí. Posledním modelem jsou chic šaty v jemné pudrové a šedé barvě. Veškeré kousky jsou ušity z příjemné bavlny.

alt

alt

alt

alt

alt

Foto: Andrea Růžičková