Novinky

Obchodní centrum Park Hostivař prochází od tohoto roku velkou rekonstrukcí, jejímž cílem je vytvoření moderního, svěžího a přesto stále rodinného prostředí, kam se zákazníci budou rádi vracet. Součástí této proměny je také otvíraní nových obchodů a služeb, které rozšíří nabídku tohoto obchodního centra. Pro tuto sezónu naleznou nově zákazníci ve 2. patře naproti eskalátorům saunový svět Saunia se 4 druhy saun, parní lázní a ochlazovacím bazénkem.

Pro děti
Bylinná masáž pro dětské dásně PDF Tisk Email
Středa, 13 Leden 2021 08:03alt

Prořezávání prvních zoubků dětem zpříjemní novinka značky Liftea, která věrna svému mottu „Když příroda pomáhá“ přináší ve formě dentálního gelu účinnou kombinaci esenciálních olejů a výtažků z bylin. Liftea Dentigel chrání dásně miminek před podrážděním, má zklidňující účinky a příjemný chladivý efekt.

Aktualizováno Sobota, 16 Leden 2021 09:34
Celý článek...
 
Zážitky z Aquapalace Praha jako nejkrásnější dárek PDF Tisk Email
Středa, 16 Prosinec 2020 17:00

aquarodinne

Vánoce jsou za rohem, dopravci nestíhají a vám se do žádného obchodního centra nechce? Voucher je tím nejlepším řešením! Aquapalace Praha připravil hned několik poukazů, kterými potěšíte nejen ty nejmenší. Dárky jednoduše zakoupíte prostřednictvím e-shopu a vše budete mít hotové za jedno odpoledne.

Aktualizováno Středa, 16 Prosinec 2020 18:13
Celý článek...
 
Vánoční tipy: Jabadaba.cz nabízí obrovský výběr hraček a k tomu také zábavu na atrakcích v Hamleys PDF Tisk Email
Neděle, 13 Prosinec 2020 07:53
alt
Vánoce jsou a vždy budou pro většinu lidí jedním z nejkrásnějších a nejkouzelnějších období v roce. Chvíle s rodinou strávené u vánočního stromku naplněné pohodou a září v dětských očích jsou neopakovatelné. A ani letos, v roce častých komplikací a nejistot, se o ně nenecháme připravit. Hračkářství Hamleys Vám proto přináší několik tipů, jak udělat radost těm, o které jde v první řadě: dětem.
Aktualizováno Neděle, 13 Prosinec 2020 08:57
Celý článek...
 
Mladí ladí dětem zve na hudební cestu světem PDF Tisk Email
Sobota, 12 Prosinec 2020 07:44
alt

Festival Mladí ladí jazz i v této nelehké době myslí na nejmenší a chce podpořit jejich kreativitu a osobní rozvoj navzdory složitým podmínkám. S projektem Mladí ladí dětem proto vstupuje do on-line světa a připravuje seriál devíti hudebních lekcí s americkým jazzmanem a držitelem ceny Grammy, Oranem Etkinem.

Aktualizováno Neděle, 13 Prosinec 2020 08:52
Celý článek...
 
Macháček, Hlas, Načeva. 15 rodinných písniček českých muzikantů přispěje dobré věci PDF Tisk Email
Úterý, 08 Prosinec 2020 17:05

alt

Přední čeští umělci se spojili s organizátory festivalu United Islands of Prague a ve spolupráci s McDonald’s natočili 15 hravých písniček, které jsou určené jak pro malé, tak i velké posluchače. Výtěžek z projektu #hudbouspolu navíc poputuje Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který spojuje těžce nemocné, hospitalizované děti s jejich rodinami.

Aktualizováno Neděle, 13 Prosinec 2020 08:44
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 42

Reklama

Banner