Novinky

Modelace postavy, zeštíhlení, zpevnění zadečku a stehen, to je téma, které se většinou stává hlavním předmětem rozhovorů žen a dnes i mužů v každém věku. V současné uspěchané době máme jen krátký čas na vytvoření si úsudku o druhé osobě, proto se stal vzhled významným prvkem neverbální komunikace. Štíhlá postava je nejen trendem doby, ale i odborníci se shodují, že přebytečná kila příliš zatěžují organismus, a je-li nadváha opravdu velká, jsou vážným zdravotním rizikem.

Slavnostní křest Motherboxu v pražském hotelu Sheraton PDF Tisk Email
Sobota, 29 Říjen 2016 21:14

Hledáte dárek pro těhotnou kolegyni, kamarádku? Máme pro vás tip, novinku na našem trhu: Motherbox. Slavnostní křest Motherboxu proběhl v pražském hotelu Sheraton. Všude se to hemžilo celebritami a krásné zlaté krabice z limitované edice, které byly vyrobeny speciálně pro tento večer, byly vidět na každém kroku.

Křest setu pro maminky Motherbox si nenechali ujít Mahulena Bočanová, Monika Fialková, Kateřina Mátlová, Tereza Mátlová, Andrea Kalivodová, David Gránský, Roman Tomeš, Michaela Doubravová Tomešová, Dáda Patrasová, Pavlína Senič, Eva Decastelo, Petr Kutheil, Daniela Revaiová, Jan Měšťák, Štěpánka Duchková s sebou vzala i své neposedné ratolesti.

Tento nový projekt, dává maminkám zaslouženou péči a pozornost, rozmazluje je a připomíná jim, že uvnitř každé z nich je ukryta bohyně. S největším zájmem dorazily hlavně těhotné dámy ze šoubyznysu: Andrea Kalivodová, Monika Trávníčková a Michaela Tomešová.

Moderování se ujali MAHULENA BOČANOVÁ, DAVID GRÁNSKÝ A LENKA ŠPILLAROVÁ. Davidovi navíc svým pěveckýmvystoupením dokázal, že má zlato v hrdle. Role tří sudiček se ujaly PAVLÍNA SENIČ, TEREZA MÁTLOVÁ a ANDREA KALIVODOVÁ, které pokřtily Motherbox a byly ozdobou akce. Motherbox také podpořily DÁDA PATRASOVÁ, 
LINDA FINKOVÁ A MONIKA TRÁVNÍČKOVÁ.

Set Motherbox s potřebami pro čerstvé maminky se křtil 17. 10. 2016 v hotelu Sheraton Praha, který se postaral o výborný catering a krásné prostory, ve kterých jsme si mohli vychutnat celé dění.

Pan Ondřej Kazda, obchodní ředitel hotelu, se osobně postaral o pohodlí hostů a zajistil personál, který nám byl celou dobu k dispozici. Za krásnou a hravou výzdobu těchto prostor stál hlavní partner akce, firma MAM. Díky ní jsme si mohli také vyzkoušet, jak se pije z dětské lahvičky. a hlavní partner GIFTISIMO zajistil krásné zlaté krabičky a tašky, bez kterého by Motherbox nemohl být na světě.

 O kosmetiku, kterou jste si odnesli v krabičkách Motherbox, se pak postarala značka BABY SEBAMED. LUSITO se postarali o dětský koutek s designovými sedačkami, které byly krásně barevné a doplnily tak hravý nádech křtu Motherbox. Květinovou výzdobu zajistil pan ředitel Skořepa z ORCHID FLOWERS. O zdravý pitný režim se postaralo FRUITISIMO, díky kterému byly k dispozici čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

DALŠÍMI PARTNERY KŘTU MOTHERBOX BYLI: 
KINDERGARTEN: PRVNÍ SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLKA: KinderGarten přinese Vašim dětem kvalitní jazykovou vybavenost a nejlepší přípravu na základní školu. Nabízíme Vám individuální a laskavý přístup profesionálních pedagogů včetně rodilých mluvčích. 

 ASKLEPION:  Klinika a institut estetické medicíny je největší zařízení svého druhu v Evropě. Již od roku 1996 poskytujeme špičkovou medicínu v oborech dermatologie a laserová medicína, plastická chirurgie, stomatologie, cévní chirurgie a dalších oblastech, a to nejen pro maminky. 

HEELS AND BABY POWDER:  blog o mateřství na "vysokém podpatku" 

FRESH BEDÝNKY:  Dobroty si můžete jednoduše objednat skrze e-shop, e-mail a nebo telefon. 

ONDÁLEK: baby&outdoor, nejvíce prodávaná značka LODGER 

BABYSTART: Jsme malá rodinná firma nabízející ekologické zdravé jednorázové plenky a další podobné produkty, které patří do skupiny eko/bio produktů pro matku a dítě. 

KLORANE BEBE: Hygiena a péče. Laboratoires KLORANE je exkluzivní botanická péče. 

PRINCE OF WELLNESS: indický masážní salón v Praze 

MESSENGER: Zákazníci objednávají naše služby, protože vždy mají stoprocentní jistotu, že jejich zásilku včas a v pořádku doručíme. 

NOBILIS TILIA: S pokorou k přírodním procesům vytváří jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem. 

NUK: Od prvního dne chceme miminku dát vše, co potřebuje pro spokojený a zdravý život. 

TV POHODA: televizní stanice 


MOTHERBOX SE JAKO ZDRAVÝ NOVOROZENEC OFICIÁLNĚ NARODIL DNE 17.10.2017 ZA POMOCÍ PANA DOC. MUDR. JANA MĚŠTÁKA, CSC. V HOTELU SHERATON PRAHA.   "ANI TO NEBOLELO." 

Obsah krabiček je každý měsíc jiný, ale vždy v nich najdete ty nejlepší produkty, zajímavé vouchery, hračku, kosmetiku a další věci, kterými můžete potěšit nejen sebe, ale třeba právě těhotnou kamarádku.

Motherbox si můžete koupit na stránkách www.motherbox.cz.

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2016 21:57
 

Reklama

Banner