Novinky

Therme Laa najdeme v malebném příhraničním městečku Laa an der Thaya, které leží v Dolním Rakousku (Niederösterreich). Lázně v Laa jsou díky své poloze oblíbené nejen u obyvatel Rakouska, ale mají je v lásce i Češi, kteří sem jezdí v hojném počtu. A není se čemu divit, vždyť Therme Laa jsou od českých hranic doslova „na dostřel kamenem“.

Soutěže
ZAHRAJTE SI O MIX CEREÁLNÍCH TYČINEK FIT PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Listopad 2020 07:13

alt

ZDRAVĚ MLSAT A NAVÍC BEZ LEPKU - KDO BY ODOLAL?! Kdo z nás by rád nemlsal? Ta chvíle uprostřed náročného dne, kdy se na minutku zastavíte a zakousnete se do sladké lahody, zapomenete na okolní shon a necháte se unášet chutí...jenže pak přijdou lehké výčitky. Nenabourali jsme nevratně náš výživový plán, nezasadili jsme ránu štíhlé linii? A co když klasické cukrovinky nemůžete? Třeba z důvodu intolerance lepku či dobrovolnému vyřazení této složky ze stravy...

Aktualizováno Pondělí, 23 Listopad 2020 07:50
Celý článek...
 
Soutěžte o pleťový zázrak od české značky Nobilis Tilia PDF Tisk Email
Neděle, 22 Listopad 2020 18:52

alt

Máte problémy s pletí v rouškovém období? Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje Biofázi a to konkrétně Levanduli nebo Calendula určenou pro vysušenou pleť.

Aktualizováno Úterý, 24 Listopad 2020 08:07
Celý článek...
 
Vyhrajte s Frosch. Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby se rozrostla o prací prášek PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Listopad 2020 10:47

Froschbabygoros

Značka Frosch představuje novinku v sortimentu čisticích a pečujících produktů – Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo. Rostlinné složení bez nežádoucí chemie je obohaceno o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, kde je zcela biologicky odbouratelná.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Listopad 2020 15:15
Celý článek...
 
Vyhrajte dárkovou bedýnku a knihu se Zlatopramenem Radler 0,0 % a bavte se bez limitů PDF Tisk Email
Pondělí, 26 Říjen 2020 09:02

alt

Ať už jste na cestách za novými zážitky, sportujete na souši nebo ve vodě, se Zlatopramenem Radler 0,0 % se už nemusíte omezovat. Je totiž bez kapky alkoholu, umělých barviv a konzervantů a nově i se sníženým obsahem cukru, a to o 30 %!

Aktualizováno Pondělí, 26 Říjen 2020 18:56
Celý článek...
 
Vyhrajte nové soubory her Povím ti to a Vymyslím to inspirované vzdělávací metodou Montessori, ta usnadní dětem vstup do první třídy PDF Tisk Email
Neděle, 25 Říjen 2020 19:13

Povim ti to

Edukativní soubory her Povím ti to a Vymyslím to rozvíjejí zábavnou formou dovednosti dětí, které potřebují ke zvládnutí učiva v první třídě. Hry jsou vhodné nejenom pro domácí aktivity dětí s rodiči, ale také jako výukový materiál v mateřských školkách, školách nebo ve školních družinách. Návod obsahuje tipy, jak obměňovat styl hry dle rozvíjejících se schopností dítěte.

Aktualizováno Středa, 28 Říjen 2020 20:19
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 66

Reklama

Banner