Novinky

Hektický způsob života, nekonečná pracovní doba, málo spánku, bolest zad, … tak vypadá u řady mužů jejich pracovní den. Jsou rádi, že si občas stihnou jít na chvíli zaběhat a k doktorovi se dostanou opravdu výjimečně. Odpočinek je ale potřeba! Přemíra stresu, málo pohybu a nedostatek času na pravidelné návštěvy lékaře vede k tomu, že se mezi muži často vyskytují nemoci srdce a oběhového systému.

Zdraví & Krása
Lupénka není jenom onemocnění kůže PDF Tisk Email
Středa, 04 Září 2019 16:06

Ilustrace kuze a klouby mala foto

Lupénka neboli psoriáza je neinfekční onemocnění, které je způsobeno zánětlivou reakcí imunitního systému. Nejčastěji se projevuje na kůži, nehtech a ve vlasech. Celosvětově jí trpí více než 125 milionů lidí, kterým závažně ovlivňuje život. Lupénka se však neomezuje pouze na projevy na kůži, ale je spojena s celou řadou přidružených onemocnění, jako jsou záněty kloubů a šlach, cukrovka, deprese nebo onemocnění srdce.

Aktualizováno Úterý, 10 Září 2019 16:21
Celý článek...
 
Hlídejte si nejen své kalorie díky chytré aplikaci PDF Tisk Email
Pondělí, 26 Srpen 2019 06:46
alt
Někdo má ukázkový jídelníček z přesvědčení a jiný možná z donucení, třeba když se stane diabetikem. V obou případech je užitečné a potřebné sledovat nutriční hodnoty potravin. Jenže kam si je pořád zapisovat a kde hledat čas na jejich vyhodnocování?!
Aktualizováno Pátek, 30 Srpen 2019 07:05
Celý článek...
 
Mykóza není jen nehtová aneb desatero proti plísni PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Srpen 2019 17:15

Nepříjemné svědění? Začervenání? Odlupující se kůže? I tak může vypadat kožní mykóza. Nenechte se mýlit, nejde pouze o estetiku, ale o seriózní zdravotní problém, který zdaleka nepostihuje pouze nehty. Může se objevit na pokožce kdekoli na těle. Rozpoznejte mykózu včas a dostaňte se opět do formy. Správná léčba a včasné rozeznání problému je základem úspěšného vyléčení.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Srpen 2019 07:27
Celý článek...
 
Kdy plastická operace není rozmařilost? PDF Tisk Email
Čtvrtek, 08 Srpen 2019 20:09

alt

Když se řekne “plastická operace “, tak si většina lidí vybaví zákroky, které můžou na první pohled vypadat jako zbytečné a povrchní. Jenomže práce chirurga je mnohem komplexnější. Lékaři si musí poradit i s vrozenými vadami či stavech po úrazech a vážných nehodách. Navíc odhadnou, kdy i estetické úpravy pomohou pacientovi cítit se ve svém těle lépe a tím pádem prospívat po všech směrech. Nespokojenost s vlastním tělem se odráží i na pacientově psychice a dotyčný může upadnout i do depresí.

Aktualizováno Pátek, 09 Srpen 2019 20:45
Celý článek...
 
Vitamínová vzpruha pro vaše zdraví i krásu PDF Tisk Email
Úterý, 16 Červenec 2019 13:55

alt

Správnou činnost srdce a nervové soustavy, ale i udržení dobrého stavu pokožky podporují vitamíny skupiny B. Některé z nich přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, zatímco jiné mají příznivý vliv na krvetvorbu. I když název může vyznívat opačně, nejsou to žádná „béčka“. A rozhodně by se na ně při péči o krásu i kondici nemělo zapomínat. Šestici vitamínů skupiny B si můžete snadno dopřát v tekutém a chutném doplňku stravy Salus Floradix® Vitamín-B-Komplex, který je teď k dostání v novém složení. Ocení ho také vegetariáni a vegani.

Aktualizováno Úterý, 23 Červenec 2019 16:56
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 73

Reklama

Banner