Novinky

Sportovní masáž: masáž je určena nejen pro vrcholové, ale i pro amatérské sportovce, kterým pomohou při přípravě na výkon, nebo je zbaví únavy po něm. Zkrátka pro osoby, které netrpí žádným chronickým onemocněním.Bez masáže, která uměla podpořit sportovní výkon, se kdysi dávno neobešli ani starověcí atleti.
Zdraví & Krása
Po porodu? Nedejte to na svém bříšku znát! PDF Tisk Email
Sobota, 22 Leden 2022 10:12

Najdi rozdíl

Každou chvíli se v médiích objeví titulek jako „Týden po porodu a XY má svou dokonalou postavu zpět“ nebo „Před měsícem rodila? Ani byste to nepoznali!“. Média dávají ženám najevo, že vypadat dobře po porodu v co nejkratší době je skoro nutnost. Je to ale realistická představa? Může se vůbec tak rychle tělo vrátit do normálu? A co když se do „normálu“ už nevrátí nikdy? Zeptali jsme se plastického chirurga, MUDr. Karla Urbana z pražské kliniky Esthé, jak to s ženským tělem po porodu je a s čím může pomoct estetická medicína, pokud má žena pocit, že to potřebuje.

Aktualizováno Neděle, 23 Leden 2022 12:46
Celý článek...
 
David Novotný už plánuje 3. ročník projektu Anděl mezi zdravotníky PDF Tisk Email
Neděle, 09 Leden 2022 21:09

alt

Zpěvačka Nelly Řehořová měla jedinečnou příležitost být u předání ceny zdravotní laborantce Janě Farkačové ze Všeobecné fakultní nemocnice, která se v projektu Anděl mezi zdravotníky umístila na druhém místě. Moderní odběrové křeslo od firmy PromaReha Česká Skalice najde uplatnění v odběrovém centru VFN.

Aktualizováno Pondělí, 10 Leden 2022 11:52
Celý článek...
 
VIROSTOP účinně chrání před Covid-19 – co na něj říkají lékaři? PDF Tisk Email
Úterý, 28 Prosinec 2021 13:56


alt

Klinická studie a předchozí testy in vitro potvrzují, že používání sprejů VIROSTOP má přínos nejen z hlediska prevence a zmírnění příznaků nemoci Covid-19, ale také při vytváření vlastních protilátek pacienta. Během trvání klinické studie nebyl nikdo ve společné domácnosti infikován. VIROSTOP je přípravek ve formě ústního/nosního spreje a pastilek, který obsahuje účinné extrakty cistu krétského s vysokým obsahem polyfenolů, echinacey purpurové a šalvěje muškátové.

Aktualizováno Neděle, 02 Leden 2022 16:35
Celý článek...
 
Na diabetes a obezitu nezůstávejte sami. Vytipovali jsme pomocníky, kteří vám s nimi usnadní žít a možná vykouzlí i úsměv na tváři PDF Tisk Email
Sobota, 11 Prosinec 2021 08:02
Aktualizováno Sobota, 11 Prosinec 2021 09:12
Celý článek...
 
Oční kapky Hyal-Drop multi přirozeně pomáhají proti unaveným a suchým očím PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Prosinec 2021 17:11

alt

Pocit unavených očí, škrábání, zarudnutí a jiné podráždění zažívá občas každý pátý Čech. Přirozené a účinné řešení nabízejí oční kapky Hyal-Drop multi. Obsahují oku vlastní kyselinu hyaluronovou a díky patentovanému mechanismu kapání vydrží sterilní 6 měsíců od otevření. Neobsahují žádné konzervační látky, a tak jsou vhodné i pro citlivé oči a pro uživatele kontaktních čoček.

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2021 08:24
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 87

Reklama

Banner