Novinky

 

 Jaro na krku a všude kolem se to hemží zaručenými návody na hubnutí. Vybrat z nich jeden účinný a zdravý je opravdový oříšek. Odborníci i výzkumy se však shodují na jednom nenápadném a jednoduchém receptu. Mezi nejefektivnější způsoby hubnutí jednoznačně patří jízda na kole. Podívejme se tedy, jak kolo naplno využít k odstranění přebytečných kilogramů.
Aktuality & Pozvánky
KKCG Real Estate představuje Bořislavka Centrum PDF Tisk Email
Úterý, 08 Červen 2021 05:34

Bořislavka Centrum

Společnost KKCG Real Estate Group představila nový komplex budov Bořislavka centra, kde budou zítra otevřeny první obchody. Kancelářsko-obchodní komplex sestává ze čtyř nepravidelných skleněných krystalů, které vytváří přímo nad stanicí metra Bořislavka živé lokální centrum a podtrhuje význam městské radiály Evropská. Moderní architekturu významně doplňují díla současných českých umělců. Do nových kanceláří se v průběhu června přestěhují mimo jiné i společnosti ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2021 07:07
Celý článek...
 
Na Zuzanu Bubílkovou si adepti na Muže roku nepřijdou: Mne neoblafnou! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 13 Květen 2021 15:03

Ani ne půl roku po loňském finále soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku, se rozjel kolotoč s castingy na ročník Muž roku 2021. Letos, z důvodu koronavirových opatření, netradičně natáčením. S výběrem finálové dvanáctky pomáhaly v prostorách agentury MKMM moderátorka Zuzana Bubílková, zpěvačka Anna Julie Slováčková a nechyběl ani úřadující Muž roku 2020 David Kremeň.

Aktualizováno Středa, 19 Květen 2021 17:49
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 101

Reklama

Banner